לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
מאיה הלר

מאיה הלר

מאיה הלר

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 35628

שמי מאיה, עובדת סוציאלית מוסמכת MSW ופסיכותרפיסטית בגישה אינטגרטיבית. בעלת ניסיון בבריאות הנפש, בעבודה עם צעירים, בטיפול פמיניסטי וטיפול בקהילת הלהטב"ק. בחיים יש תקופות שהן יותר מאתגרות ויש רצון לחלוק ולא להיות... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל מאיה הלר

אודות מאיה הלר

שמי מאיה, עובדת סוציאלית מוסמכת MSW ופסיכותרפיסטית בגישה אינטגרטיבית. בעלת ניסיון בבריאות הנפש, בעבודה עם צעירים, בטיפול פמיניסטי וטיפול בקהילת הלהטב"ק.

בחיים יש תקופות שהן יותר מאתגרות ויש רצון לחלוק ולא להיות לבד בכאב. התמודדות עם קשיים בינאישיים, קושי בזוגיות, סוגיות של זהות מגדרית ונטייה מינית, התמודדות עם אבל ואובדן, משברי חיים, טראומה, חרדה ודיכאון, דימוי עצמי נמוך ועוד.

מציעה מפגש וליווי בגובה העיניים עם כבוד לקצב ולדרך שמתאימה לך. מרחב בו נוכל לשהות ביחד בכאב, ומשם לנסח יחד מה חשוב ומשמעותי לך בתהליך שלך.

כמטפלת בגישה אינטגרטיבית אני שואפת להתאים את סוג הטיפול למטופל.ת, ולשלב בין גישות טיפול דינאמיות, גישות התנהגותיות ואחרות.

מזמינה אותך להתייעץ איתי טלפונית לגבי כל שאלה או מחשבה שעולה, לחשוב ולהתלבט יחד לגבי הטיפול שיכול להיות הכי מדויק ומתאים עבורך.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של מאיה הלר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי מאיה הלר ובאחריותו/ה.