לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
הילה אבישי כהן

הילה אבישי כהן

הילה אבישי כהן

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-151871

אודות הילה אבישי כהן בקצרה:

שמי הילה אבישי כהן ואני פסיכולוגית בסיום התמחות שיקומית. במהלך השנים עבדתי עם אוכלוסיות מגוונות וצברתי ניסיון בטיפול ובהתמודדות עם מצוקה נפשית, דיכאון, חרדה, PTSD, קשיים בוויסות רגשי, סוגיות של זהות, קשיים בתחום...

פניה אל הילה אבישי כהן

אודות הילה אבישי כהן

שמי הילה אבישי כהן ואני פסיכולוגית בסיום התמחות שיקומית.

במהלך השנים עבדתי עם אוכלוסיות מגוונות וצברתי ניסיון בטיפול ובהתמודדות עם מצוקה נפשית, דיכאון, חרדה, PTSD, קשיים בוויסות רגשי, סוגיות של זהות, קשיים בתחום האישי, תחושת תקיעות וחוסר סיפוק, דימוי עצמי נמוך, קשיים משפחתיים וזוגיים ועוד.

כפסיכולוגית שיקומית, אני עוסקת בתהליכי הסתגלות לאובדן, מגבלה, חולי או פגיעה גופנית ובצמיחה ממצבי משבר. כשבפרט אני מנוסה בטיפול שיקומי לאחר פגיעות נוירולוגיות (אירועים מוחיים, פגיעות ראש ועמוד שידרה), פציעות גופניות, כאב, מחלות כרוניות ונוירולוגיות, חולים נוירו-אונקולוגים וליווי בני משפחתם של חולים אלו.

בנוסף, אני בעלת ניסיון בהדרכת הורים ובטיפול בילדים על הרצף האוטיסטי.

גישת הטיפול שלי היא אינטגרטיבית ואני משלבת בין גישות פסיכו-דינמיות, גישות ממוקדות רגש וכלים מעולם הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי.

בעיני טיפול הוא מפגש ייחודי וחד פעמי של שני אנשים שיחד יוצאים לדרך משותפת. ההתחלה של כל טיפול היא עמומה, מלאה בחששות ומחשבות אך גם טומנת בחובה הזדמנות להתפתחות וצמיחה. המרחב הטיפולי בשונה מכל שיח אחר, מאפשר שיח קשוב ולא שיפוטי בגובה העיניים, לצד התבוננות עמוקה והאזנה קשובה ומדויקת לרגש ולעולם הפנימי. מתוך המפגש האישי והקרוב של המטופל את עצמו, מתאפשרת חוויה אחרת בה יוכל לפגוש ולפתח חשיבה מעמיקה בנוגע לעצמו, לאתגר את עולמו הפנימי ולהפנים תובנות ודרכי התמודדות טובים יותר בנוגע לקשיים והמצוקה שחש. זאת בשאיפה לשינוי, צמיחה והתפתחות אישית אך לא פחות חשוב גם בהתמודדותו עם המציאות היומיומית.

מטפלת בקליניקה פרטית בנס ציונה.

עובדת בבית החולים 'שיבא' בתל השומר במחלקת השיקום הנוירולוגי וכן באשפוז יום במכון 'צעדים'.

עובדת בעמותה 'לילדים בסיכון' ומטפלת ומדריכה הורים לילדים על הרצף האוטיסטי.

הפניה לטיפול הינה צעד אמיץ אשר לעתים כרוך בקושי, אשמח לנסות ולסייע.

הילה

0504449462, hila5928@gmail.com

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של הילה אבישי כהן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי הילה אבישי כהן ובאחריותו/ה.