לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
גילי שוחט פרמונט

גילי שוחט פרמונט

גילי שוחט פרמונט

פסיכולוג/ית מאומת/ת
מספר רישיון: 27-139438

אודות גילי שוחט פרמונט בקצרה:

פסיכולוגית שיקומית, מספר רישוי 27-139438.  בוגרת תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית מהמכללה האקדמית תל אביב יפו ובעלת תעודת הכשרה של EMDR. בעלת ניסיון בטיפול באנשים המתמודדים עם נכויות ומגבלויות פיזיות, כולל חבלות...

פניה אל גילי שוחט פרמונט

אודות גילי שוחט פרמונט

פסיכולוגית שיקומית, מספר רישוי 27-139438.  בוגרת תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית מהמכללה האקדמית תל אביב יפו ובעלת תעודת הכשרה של EMDR.

בעלת ניסיון בטיפול באנשים המתמודדים עם נכויות ומגבלויות פיזיות, כולל חבלות ראש, כאב כרוני, מצבי חולי ופציעה. מתמחה בטיפול במצבי משבר, חרדה, דיכאון, פוסט טראומה ותהליכי אבל ואובדן.

מטפלת בגישה אינטגרטיבית תוך התבוננות דינמית ושילוב כלים קוגניטיביים- התנהגותיים וטכניקת EMDR לפי הצורך. כיום אני מטפלת בסטודנטים במסגרת מכללת 'רופין' ובקליניקה פרטית במושב עולש שבעמק חפר.

מאמינה שהבסיס לכל תהליך משמעותי של טיפול טמון ביצירת קשר של אמון וביטחון, המאפשר ביטוי חופשי ותחושה של הקשבה והבנה. הטיפול הפסיכולוגי בעיני הוא מפגש אנושי במרחב בטוח המאפשר בעזרת הקשר הטיפולי, להתבונן פנימה ולהקשיב לרזי הנפש, להסיר חסמים פנימיים וחיצוניים, להתחבר לכוחות ולפוטנציאל הטמון בכל אחד ולהניע תהליכים של מימוש וצמיחה בכל תחומי החיים.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של גילי שוחט פרמונט, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי גילי שוחט פרמונט ובאחריותו/ה.