לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
מיטל אשרי

מיטל אשרי

מיטל אשרי

עובדת סוציאלית, מ.ר 26668 מטפלת רגשית בילדים באמצעות כלבים/הדרכת הורים

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 26668

אודות מיטל אשרי בקצרה:

מטפלת רגשית בילדים באמצעות כלבים, טיפול והדרכה הורית.  טיפול רגשי בילדים מצריך התמקצעות באופן בו מדובבים ילדים. לא מכניסים מילים לפיו של הילד ובכך נשמרת האותנטיות של מילותיו והבעת עולמו הרגשי. כחלק מיצירת קשר...

פניה אל מיטל אשרי

אודות מיטל אשרי

מטפלת רגשית בילדים באמצעות כלבים, טיפול והדרכה הורית. 
טיפול רגשי בילדים מצריך התמקצעות באופן בו מדובבים ילדים. לא מכניסים מילים לפיו של הילד ובכך נשמרת האותנטיות של מילותיו והבעת עולמו הרגשי.
כחלק מיצירת קשר עם הילד אני משלבת אלמנטים מעולם החי - עבודה עם כלבים. הכלב משמש "גשר לקשר" עם דמות המטפלת במטרה לבסס תחושת אמון ובטחון הקריטית להצלחת הטיפול.
בטיפול בהורות אני מכבדת כל הורה וסגנון ההורות שלו. במסע משותף אנחנו מגלים איך ניתן לשפר סגנון הורות ולחזק קשר הורה -ילד במטרה להביא להטבה ביחסים בין הורים וילדים.

עו"ס למעלה מעשור, בעלת ניסיון רב עם אוכלוסיית ילדים בסיכון וטיפול בהורות. ניסיון מקצועי עם אוכלוסיית בריאות הנפש בבתי חולים פסיכיאטריים ובקהילה, חוקרת ילדים, קצינת מבחן לנוער עו"ס מעצרים בכירה, עו"ס משפחות בלשכת הרווחה בקרית אונו, מטפלת עם כלבים בילדים בסיכון. 

השכלה: מתמחה בלימודי המוסמך M.S.W  בעבודה סוציאלית מסלול אינטגרטיבי ילד ונוער אוניברסיטת תל אביב. 

בוגרת B.A בעבודה סוציאלית בתכנית הסבה, באוניברסיטת אריאל. 

בוגרת B.A במדעי החברה (קרימינולוגיה, פסיכולוגיה, סוציולוגיה) בהצטיינות, אוניברסיטת בר אילן

מדריכת סטודנטים בעבודה סוציאלית. 
 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של מיטל אשרי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי מיטל אשרי ובאחריותו/ה.