לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
איל מנס

איל מנס

איל מנס

עובד סוציאלי קליני MSW

עובד סוציאלי מאומת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 38132

אודות איל מנס בקצרה:

עו"ס קליני MSW, מתמחה בפסיכותרפיה דינמית וב- CBT, מטפל במבוגרים ומתבגרים בקליניקה בירושלים. מציע טיפול למי שמתמודד עם אתגרי החיים ומאמין ביכולתו לחולל שינוי בחייו. מטפל במבוגרים ומתבגרים המתמודדים עם חרדות, דיכאון,...

פניה אל איל מנס

אודות איל מנס

עו"ס קליני MSW, מתמחה בפסיכותרפיה דינמית וב- CBT, מטפל במבוגרים ומתבגרים בקליניקה בירושלים.

מציע טיפול למי שמתמודד עם אתגרי החיים ומאמין ביכולתו לחולל שינוי בחייו. מטפל במבוגרים ומתבגרים המתמודדים עם חרדות, דיכאון, הפרעות מצב-רוח, קשיים רגשיים, משברי חיים, בירור זהות אישית/אמונית, התמכרויות, פגיעה מינית, פוסט-טראומה, תסכול וכאב נפשי, עכבות ביצירת קשרים בינאישיים וחסמים בזוגיות.

הטיפול מציע מרחב של הקשבה והבנה המבוסס על קשר ואמון בכדי לאפשר התמודדות מוצלחת עם הקשיים ממקום מותאם וחופשי יותר בשאיפה למימוש עצמי וצמיחה.

 • אודותי

בהכשרתי אני עובד סוציאלי קליני, מתמחה בפסיכותרפיה וב-CBT,
מתמקד בטיפולים פסיכודינמיים המבוססים על קשר ומותאמים לצרכיו וכוחותיו של המטופל.
אמונתי היא שטיפול מוצלח מושתת על יצירת מרחב בטוח המזמין את המטופל/ת להיפגש עם החלקים השונים בעצמי הייחודי לו, לגעת במשקעי העבר, לעבד נושאים מודחקים, למצוא דרכי התמודדות יעילות, להשתחרר ממועקות ולחצים מיותרים ולזהות את היכולות והכוחות המיוחדים שלו/ה.
אני מאמין ביכולתו של האדם לחיות את המסע האינדיבידואלי שלו ולממש את עצמיותו מתוך חיים של בחירה, משמעות, אהבה, יצירתיות, הגשמה-עצמית וסיפוק.

 • ניסיון מקצועי

מטפל בקליניקה פרטית בירושלים.
עם השנים רכשתי ניסיון טיפולי בעבודה עם מבוגרים ומתבגרים במסגרות שונות:
מרפאה קהילתית לבריאות-הנפש, שרות פסיכולוגי לסטודנטים, מרכז לטיפול בפגיעות מיניות, בית חולים לבריאות הנפש, מרכז לטיפול בהתמכרויות, מסגרות לנוער נושר ובסיכון.
בטיפולים השונים אני מוצא עצמי עוסק יחד עם מטופליי במגוון נושאים, שאלות של זהות עצמית, זוגיות ומערכות יחסים, דילמות סביב קבלת החלטות, קשיים רגשיים ונפשיים, התמודדות עם משקעי העבר, לבטים אישיים ובינאישיים, הפרעות דיכאון וחרדה, פגיעה בתפקוד יומיומי, מחשבות קיומיות/ אמוניות ועוד כהנה וכהנה סוגיות הנובעות מתוך עולמו הייחודי של כל מטופל ומטופלת.

 • השכלה אקדמית

- מתמחה בטיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT, מרכז רפואי הרצוג, המרכז הישראלי לטיפול בפסיכוטראומה

- מתמחה בפסיכותרפיה דינמית, האוניברסיטה העברית בירושלים, השירות הפסיכולוגי

- תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית (MSW) אוניברסיטת תל אביב (מ.ר 38132)

- מוסמך בחינוך מיוחד, מכללת דוד ילין, מכון ריפויי

- תואר שני בפילוסופיה (MA) האוניברסיטה העברית בירושלים

- תואר ראשון בכלכלה, מדע המדינה וסוציולוגיה (BA) אוניברסיטת בר-אילן

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של איל מנס, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי איל מנס ובאחריותו/ה.