לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
שי שנער

שי שנער

שי שנער

חברה בי.ה.ת

חברה ביה"ת מאומתת
מספר ת.ז: 00000-9196

נעים להכיר, אני שי  מה ההכשרה שלי? פסיכותרפיסטית מוסמכת עם M.A בפסיכותרפיה באמנות (B.A בפסיכולוגיה) והכשרה בפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית (CBT אינטגרטיבי). בנוסף, בעלת הכשרה בbot גישה לליווי רגשי בשדה... קראו אודותיי בהרחבה...

בתקופה זו אני זמינה (בהתנדבות) למתן עזרה ראשונה נפשית. זהו יעוץ תמיכתי טלפוני בלבד שאינו מהווה תחליף לטיפול.


ניתן להתקשר אלי ל בימים:
רביעי, בין 09:00 ל 12:00
חמישי, בין 09:00 ל 12:00
שישי, בין 12:00 ל 14:00

פניה אל שי שנער

אודות שי שנער

נעים להכיר, אני שי 

מה ההכשרה שלי? פסיכותרפיסטית מוסמכת עם M.A בפסיכותרפיה באמנות (B.A בפסיכולוגיה) והכשרה בפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית (CBT אינטגרטיבי). בנוסף, בעלת הכשרה בbot גישה לליווי רגשי בשדה הלידה. 

מה הגישה שלי? גישה אינטגרטיבית המותאמת לצרכים ולנטייה האישית של כל אחד.ת. שילוב של טיפול דינאמי עם טיפול סיביטי, וכלים מגישות הוליסטיות אחרות, כולל EMDR. הטיפול מתקיים בעיקרו דרך שיחה, ויכול לשלב תרגולי נשימה, מיינדפולנס ודמיון מודרך. אם מתאים, גם ביצירה לביטוי ועיבוד של תכנים רגשיים.

חשוב לי ליצור מרחב טיפולי בטוח, מכיל, אותנטי ובגובה העיניים. דרך בה אנו צועדים.ות יחד, נותנים מקום לכאב, ולצידו, מחזיקים ביחד תקווה. אני כאן כדי להקשיב לעומק, לשאול שאלות, להאיר זרקור ולכוון כשצריך. אני מאמינה בחיבור לחיים 'עצמם' ולאפשרות לקחת תכנים וכלים ליישום עצמי בחיי היומיום כדי להגדיל את תחושת הביטחון והמסוגלות האישית.  

במפגשים, נשאף להתבונן בתכנים הנפשיים ברגישות רבה ובקצב מתאים. נתבונן בחוויה מכל ההיבטים שלה (הרגשי, הפיזי, המחשבתי, החברתי,ההתנהגותי) כדי לקדם הבנה הוליסטית ומעמיקה, להגדיל את יכולת הבחירה לגבי פעולות מקדמות ומיטיבות, ולהתקדם לעבר מטרות אישיות. 

תהליך טיפולי לא חייב תמיד להיות ארוך ויכול להיות מספר פגישות סביב נושא ממוקד. 

מי יכול לפנות אליי? מבוגרים, צעירים, נוער (והוריהם). כמו גם נשים בשדה הלידה (בשלבי כניסה להריון, בהריון, אחרי לידה, רצון בעיבוד חווית לידה). 

מתי פונים אליי? כולנו זקוקים למרחב תומך בשלב זה או אחר בחיינו. זה יכול להיות עקב משבר אישי, שינוי משמעותי, מעבר בין מדינות, חוויה טראומתית, לידה, התמודדות עם אובדן, דימוי עצמי נמוך, התמודדות עם חרדה, כאב פיזי, כעס, אוסידי או דיכאון. בשל צורך במרחב להעמקה והתפתחות אישית, ליווי בהתמודדות עם לבטים או חווית תקיעות (לגבי זהות, זוגיות, קריירה, הורות) ועוד. 

איפה? הטיפול מתקיים אונליין. 

 0544995656 שימו heart לתיאום שיחה ראשונית (ללא עלות) להתייעץ ולהבין ביחד אם מתאים, ניתן לפנות אליי דרך הודעת וואטסאפ (הודעה בלבד) בטל'

מוזמנים להתרשם גם באתר www.shaishinar.com 

או בעמוד הפייסבוק https://www.facebook.com/shaishinar

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שי שנער, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שי שנער ובאחריותו/ה.