פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
שי שנער

שי שנער

שי שנער

חברה בי.ה.ת

חברה בי.ה.ת מאומתת
מספר ת.ז: 00000-9196

אודות שי שנער בקצרה:

נעים מאוד, אני שי, פסיכותרפיסטית באמנות (M.A) ומשתמשת בכלים של BOT (תקשורת בשדה הלידה) בליווי רגשי של נשים סביב מעגל הפריון.  הפגישות מתקיימות אונליין דרך שיחה אך יכולות לשלב דרכי הבעה נוספות כמו כתיבה ויצירה,...

פניה אל שי שנער

אודות שי שנער

נעים מאוד, אני שי, פסיכותרפיסטית באמנות (M.A) ומשתמשת בכלים של BOT (תקשורת בשדה הלידה) בליווי רגשי של נשים סביב מעגל הפריון. 

הפגישות מתקיימות אונליין דרך שיחה אך יכולות לשלב דרכי הבעה נוספות כמו כתיבה ויצירה, בהתאם לרצון ולצורך האישי של כל אחת. הפגישות ממוקדות ובגובה העיניים מתוך הנחת יסוד שבכל אחת נמצא הידע והיכולת למציאת תובנות, משמעות ותנועה בחייה. זו אפשרות לתת מקום לחוויה האישית של כל אחת באופן שהוא כולל, תוך תשומת לב למימד הרגשי ולתחושות בגוף. להרחיב את ההבנה בנוגע לקשיים ולצרכים עם היכולת לעגן כוחות ודרכי פעולה מקדמות.

נקודת המוצא היא שתקופות משמעותיות בחיי האישה דורשות שהמגע עם האזורים הנפשיים יעשה באופן רגיש ובקצב מותאם. עם ההבנה שלידה היא בעלת השפעה רחבה על תחומי החיים וחווית העצמי, תחושת הביטחון העצמי, המסוגלות האישית וההורית, הקשר בין האם והתינוק, הקשר עם הגוף ועוד. ההכרה בלידה כדבר משנה חיים עם פוטנציאל עצום לצמיחה אישית אך גם לקושי וטראומה.

הליווי הרגשי מתאים לנשים בהריון, נשים בתקופה שלאחר לידה, נשים אשר חוות קשיים בכניסה להריון, בטיפולי פוריות, נשים אשר חוו אובדן הקשור בשדה הלידה ולידה שקטה. הפגישות יכולות לכלול תהליך של עיבוד חווית לידה גם במידה והלידה קרתה לפני זמן רב. וכן, לזוגות ולאבות המבקשים לתת מקום לחווית הלידה מהפרספקטיבה שלהם.   

אם תרצי לתאם פגישה, לשאול עוד או להבין ביחד אם זה מתאים, ניתן לפנות אליי דרך הודעת וואטס אפ בטל' 0544995656 ונתאם שיחה. 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שי שנער, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שי שנער ובאחריותו/ה.