פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
סיון פלג מינצברג

סיון פלג מינצברג

סיון פלג מינצברג

פסיכולוגית ומטפלת זוגית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-130870

אודות סיון פלג מינצברג בקצרה:

  פסיכולוגית בעלת תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה קלינית, מומחית בפסיכולוגיה חינוכית ולאחר התמחות מרפאתית בפסיכולוגיה קלינית. אני עובדת אונליין בעברית ובאנגלית ומציעה טיפול אישי (מגיל 14 ומעלה), טיפול זוגי והדרכת...

פניה אל סיון פלג מינצברג

אודות סיון פלג מינצברג

 

פסיכולוגית בעלת תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה קלינית, מומחית בפסיכולוגיה חינוכית ולאחר התמחות מרפאתית בפסיכולוגיה קלינית.

אני עובדת אונליין בעברית ובאנגלית ומציעה טיפול אישי (מגיל 14 ומעלה), טיפול זוגי והדרכת הורים, תוך התאמת סוג הטיפול לצרכי הפונים.ות.

מומחית בליווי ארוך טווח בגישה פסיכו דינמית, כמו גם ליווי קצר וממוקד. בעלת ניסיון עשיר ומגוון בטיפול במשברי חיים (אובדן ואבל, גירושין, מעברים ועוד) ותמיכה מתמשכת (מערכות יחסים, הפרעות במצב הרוח, קשיי הסתגלות ועוד).

במהלך 12 שנות עבודתי כפסיכולוגית במקומות ציבוריים ובמערכות חינוך שונות, טיפלתי בילדים ונוער (בגילאי 3-18), נשים וגברים, כולל מבוגרים צעירים, זוגות ומשפחות, כולל משפחות חדשות.

עבדתי בין היתר בפנימיה לנוער בסיכון, בגני עירייה, בבתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים ותיכונים.

ליוויתי נשות ואנשי חינוך בעבודה החשובה והמשמעותית שעשו, הנחתי קבוצות וסדנאות, והרציתי בפני קהלים שונים.

אני אוהבת מאוד את המקצוע שלי ומאמינה שבמשך כל החיים אנחנו מתפתחים וגדלים. אף פעם לא מאוחר להחליט שהגיע הזמן להתבונן פנימה אל תוך עצמנו, להבין ולהתחבר לעצמנו ולסובבינו, ולהאמין ששינוי והתפתחות הם אפשריים. גם במצבי החיים הכואבים, הבודדים והמפחידים ביותר, קיימת האפשרות להיעזר ולהיות ביחד. מתוך היחד מתרחשת הצמיחה. במפגש, אני מציעה קשר קרוב חוויה ומבקשת להכיר אותך, אתכן , אתכם, באופן פתוח ומקבל.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של סיון פלג מינצברג, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי סיון פלג מינצברג ובאחריותו/ה.