לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
שולמית לרנר

שולמית לרנר

שולמית לרנר

פסיכותרפיסטית

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 19986

אודות שולמית לרנר בקצרה:

לאורך שנות קריירה רבות, בהן אני מטפלת בשיטות שונות, למדתי שניתן להחלים ממשברים על ידי חיזוק תחושת המסוגלות, אהבה עצמית ועשיה. מניסיוני בתחום הטיפול ובחיים בכלל, כל אחד מאיתנו מתמודד עם אתגר בחיים. לאחד יש טראומה...

פניה אל שולמית לרנר

אודות שולמית לרנר

לאורך שנות קריירה רבות, בהן אני מטפלת בשיטות שונות, למדתי שניתן להחלים ממשברים על ידי חיזוק תחושת המסוגלות, אהבה עצמית ועשיה.

מניסיוני בתחום הטיפול ובחיים בכלל, כל אחד מאיתנו מתמודד עם אתגר בחיים. לאחד יש טראומה מהעבר שמשפיעה על חייו, לשני חרדות שמנהלות אותו ומפריעות לו בתפקוד, השלישי סובל מדיכאון או "סתם" מירידה במצב הרוח או מחוסר בטחון, שמקשים עליו לקבל החלטות ולהשיג את מה שחשוב לו.

לעיתים רבות, ההבדל בין התגברות על משבר לבין שקיעה בו, היא האם אנו מבינים שיש צורך בעזרה מאדם אחר, כדי להתמודד טוב יותר עם האתגר שבפנינו.

אם אתם מרגישים שהתיאור הזה מוכר לכם, אתם מוזמנים לפנות אלי לפגישת היכרות. אני מתמחה בטיפול קוגנטיבי התנהגותי (CBT), פסיכותרפיסטית ועובדת סוציאלית קלינית בהכשרתי, ומאמינה ששינוי בדפוסי חשיבה וההתנהגות יכולים לשפר את איכות החיים שלנו.

אני מטפלת באנשים הסובלים מדיכאון, חרדות, חוסר בטחון עצמי או כאלו שעברו טראומות הפוגעות בתפקוד האישי או הזוגי. אני מייעצת להורים ומלווה בני נוער, ובעצמי אמא לחמישה ילדים נפלאים, שיודעים או לפחות מנסים לנהל גם אותי.

אני מאמינה שכשבוחרים להתקדם - מצליחים ומזמינה אתכם לעשות את זה יחד איתי.

בקליניקה: רח' רמב"ם 1, שדרות או ב-Zoom.
מוזמנים ליצור קשר,
שולמית 054-9292262

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שולמית לרנר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שולמית לרנר ובאחריותו/ה.