לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
שחר צדוק

שחר צדוק

שחר צדוק

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-147529

אודות שחר צדוק בקצרה:

שמי שחר, פסיכולוגית בהתמחות קלינית, אני מטפלת במבוגרים/ות ומתבגרים/ות. במקביל לעבודתי בשירות הציבורי אני מציעה טיפול פסיכולוגי בקליניקה פרטית בתל אביב. בעבודתי אני מסייעת בהתמודדות עם קושי ומורכבות רגשית ונפשית-...

פניה אל שחר צדוק

אודות שחר צדוק

שמי שחר, פסיכולוגית בהתמחות קלינית, אני מטפלת במבוגרים/ות ומתבגרים/ות. במקביל לעבודתי בשירות הציבורי אני מציעה טיפול פסיכולוגי בקליניקה פרטית בתל אביב.

בעבודתי אני מסייעת בהתמודדות עם קושי ומורכבות רגשית ונפשית- מצבים של דיכאון, חרדה, טראומה, הפרעות אובססיביות קומפולסיביות (OCD), אבל ואבדן. כמו כן, אני מלווה מטופלים ומטופלות העוסקים בשאלות זהות, דימוי עצמי, קשיים חברתיים, זוגיים ומשברים אישיים.

מתוך אמונה באדם וביכולתו ליצור תנועה המובילה לשינוי, אני רואה טיפול כהזדמנות, מרחב להתבוננות וחקירה משותפת של הנפש, המאפשר הקלה במצוקה לצד צמיחה וטיפוח של דפוסים מיטיבים.

אני חושבת ועובדת בגישה אינטגרטיבית. גישתי המקצועית המרכזית היא פסיכו-דינאמית בשילוב עקרונות וכלים מגישת ACT ומגישות הגל השלישי בטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT). לכן, מסגרת הטיפול, אופיו ואורכו ייקבעו באופן אישי עבור כל מטופלת ומטופל. 

מוזמנים ומוזמנות ליצור קשר ולחשוב יחד מה מתאים עבורכם/ן,
שחר

טלפון: 052-6907317 מייל: shahartzo@gmail.com

השכלה:
תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה קלינית, אוניברסיטת תל אביב
תואר ראשון (B.A) בפסיכולוגיה וניהול, אוניברסיטת בן גוריון

ניסיון מקצועי:
מרפאה לבריאות הנפש, המרכז הרפואי קפלן
אשפוז יום, מרפאת ברזיל- טלביה
המרכז לבריאות הנפש ע"ש בריל "רמת חן"
המרפאה להפרעות חרדה, מרכז "שניידר" לרפואת ילדים
המרכז הישראלי לטיפול בOCD

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שחר צדוק, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שחר צדוק ובאחריותו/ה.