פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
תמר רם
תמר רם

תמר רם

פסיכולוגית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-147153

אודות

אני פסיכולוגית בהתמחות רפואית, מקבלת מטופלים בקליניקה פרטית בתל אביב, ומטפלת במבוגרים וילדים בבית חולים לוינשטיין. גישתי הטיפולית היא אינטגרטיבית ומותאמת למפגש הייחודי עם כל מטופל ומטופלת. אני משלבת חשיבה...

פניה אל תמר רם

אני פסיכולוגית בהתמחות רפואית, מקבלת מטופלים בקליניקה פרטית בתל אביב, ומטפלת במבוגרים וילדים בבית חולים לוינשטיין.

גישתי הטיפולית היא אינטגרטיבית ומותאמת למפגש הייחודי עם כל מטופל ומטופלת. אני משלבת חשיבה ופרקטיקה דינאמית עם טכניקות מגישות קוגנטיביות התנהגותיות (CBT, ACT), טכניקות ממוקדות בקשרי גוף-נפש (מיינדפולנס, הרפייה, דמיון מודרך) ואלמנטים מתפיסת העולם הבודהיסטית. כמו כן הוכשרתי כמטפלת בEMDR לטיפול ממוקד בטראומה. 

אני רואה בטיפול הפסיכולוגי כמרחב משותף להתבוננות פנימית, טיפוח ההיכרות והחמלה של המטופל או המטופלת כלפי עצמם, גופם, רגשותיהם ומחשבותיהם, ומציאת הכוחות הקיימים בתוכם, על מנת להקל על התמודדותם עם אתגרים פיזיים, נפשיים ורגשיים, ועל יכולתם לחוות סיפוק ומשמעות.

אני מאמינה שמרחב זה מתאפשר בעזרת הקשר הטיפולי הנרקם, ובתשומת לב להיבטים מערכתיים, משפחתיים, חברתיים ותרבותיים בדרך הטיפולית המשותפת.  

אני בעלת ניסיון בעבודה עם מטופלים המתמודדים עם סימפטומים רגשיים וגופניים במגוון מצבים רפואיים ושיקומיים; בינהם מחלות כרוניות ואקוטיות, פציעה לאחר תאונה, הפרעות כאב, הפרעות פסיכוסומטיות, משברי חיים, מצבי דחק, טראומה, חרדה, אבל ואובדן. 

נסיוני המקצועי כולל עבודה במחלקת אשפוז יום, במחלקה לנפגעי עמוד שדרה ובמרפאה הפסיכולוגית השיקומית בבית חולים לוינשטיין. בעבר עבדתי במרפאה האנדוקרינית והראומטולוגית ילדים במרכז רפואי קפלן במסגרת לימודי תואר שני בפסיכולוגיה רפואית. 

אני מקבלת בוגרים צעירים ומבוגרים בקליניקה נעימה ונגישה בתל אביב, ובמקרים בהם הדבר מתחייב אני מגיעה גם לטיפולים ביתיים באזור המרכז.

אני מזמינה אתכם בחום לפנות אלי ואשמח לעזור,

אני זמינה בטלפון: 054-4611446

ובכתובת המייל: tamar.ram.clinic@gmail.com 

 

 

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של תמר רם, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי תמר רם ובאחריותו/ה.