פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
תמר רם

תמר רם

תמר רם

פסיכולוגית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-147153

אודות תמר רם בקצרה:

שמי תמר, אני פסיכולוגית בהתמחות רפואית בבית לוינשטיין, ומקבלת מטופלים בקליניקה פרטית נעימה ונגישה בתל אביב. אני רואה בטיפול הפסיכולוגי כמרחב משותף להתבוננות פנימית, טיפוח ההיכרות והחמלה של המטופל או המטופלת...

פניה אל תמר רם

אודות תמר רם

שמי תמר, אני פסיכולוגית בהתמחות רפואית בבית לוינשטיין, ומקבלת מטופלים בקליניקה פרטית נעימה ונגישה בתל אביב.

אני רואה בטיפול הפסיכולוגי כמרחב משותף להתבוננות פנימית, טיפוח ההיכרות והחמלה של המטופל או המטופלת כלפי עצמם, גופם, רגשותיהם ומחשבותיהם, ומציאת הכוחות הקיימים בתוכם, על מנת להקל על התמודדותם עם אתגרים פיזיים, נפשיים ורגשיים, ועל יכולתם לחוות סיפוק ומשמעות.

גישתי הטיפולית היא אינטגרטיבית ומותאמת למפגש הייחודי עם כל מטופל ומטופלת. אני משלבת חשיבה ופרקטיקה דינאמית עם טכניקות מגישות קוגנטיביות התנהגותיות (CBT, ACT), טכניקות ממוקדות בקשרי גוף-נפש (מיינדפולנס, הרפייה, דמיון מודרך) ואלמנטים מתפיסת העולם הבודהיסטית. כמו כן הוכשרתי כמטפלת בEMDR לטיפול ממוקד בטראומה.

נסיוני המקצועי כולל עבודה בשנים האחרונות בבית חולים לוינשטיין במחלקת אשפוז יום, במחלקה לנפגעי עמוד שדרה ובמרפאה הפסיכולוגית השיקומית בבית חולים לוינשטיין. בעבר עבדתי במרפאה האנדוקרינית והראומטולוגית ילדים במרכז רפואי קפלן. במסגרות אלו טיפלתי במבוגרים וילדים המתמודדים עם סימפטומים רגשיים וגופניים במגוון מצבים רפואיים ושיקומיים; בינהם מחלות כרוניות ואקוטיות, פציעה לאחר תאונה, הפרעות כאב, הפרעות פסיכוסומטיות, משברי חיים, מצבי דחק, טראומה, חרדה, אבל ואובדן. 

אם הנך מתמודד/ת עם קושי רגשי או גופני, אם התעורר רצון או התלבטות לגבי טיפול פסיכולוגי, אני מזמינה אותך בחום לפנות אלי ואשמח לעזור בהכוונה לטיפול מתאים או בקביעת מפגש עבורנו,

אני זמינה בטלפון: 054-4611446

ובכתובת המייל: tamar.ram.clinic@gmail.com 

 

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של תמר רם, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי תמר רם ובאחריותו/ה.