לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
מיטל בהריר

מיטל בהריר

מיטל בהריר

עובדת סוציאלית קלינית

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 22604

אודות מיטל בהריר בקצרה:

נעים מאוד,שמי מיטל ואני פסיכותרפיסטית ועובדת סוציאלית תואר שני MsW מומחית גישת CBT. מטפלת בחרדה, דיכאון, משברי חיים, קשיים בזוגיות וקשיים בהורות. אני מטפלת במבוגרים, מתבגרים ועושה הדרכות הורים. אני מאמינה כי טיפול...

פניה אל מיטל בהריר

אודות מיטל בהריר

נעים מאוד,שמי מיטל ואני פסיכותרפיסטית ועובדת סוציאלית תואר שני MsW מומחית גישת CBT. מטפלת בחרדה, דיכאון, משברי חיים, קשיים בזוגיות וקשיים בהורות. אני מטפלת במבוגרים, מתבגרים ועושה הדרכות הורים. אני מאמינה כי טיפול הינו מותאם אישית ומבוסס על קשר בטוח ואמפתי בין המטפל למטופל. בטיפול, מתבצעת הערכה ואבחון ועל פיה בחירת דרך טיפול מיטבית. באמצעות שימוש הגמשת פרשנויות נוקשות, עיבוד וקבלת חוויות העבר, קבלה עצמית ושינוי התנהגותי, ניתן לייצר שינוי במצב הרוח ובאיכות החיים, של האדם מול עצמו, ושל האדם מול סביבתו. בשנים האחרונות אני מטפלת בישראלים בארץ ובחו"ל בטיפול און ליין, אשר מוכח כמאוד אפקטיבי. טרם לכך עבדתי במרפאה לבריאות הנפש ובטיפול יום מספר שנים. אשמח להכיר ולסייע לך.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של מיטל בהריר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי מיטל בהריר ובאחריותו/ה.