פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
יותם דלאל
יותם דלאל

יותם דלאל

פסיכולוג

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-149884

אודות

פסיכולוג בהתמחות קלינית וחינוכית, מטפל בקליניקה פרטית במרכז רעננה בילדים, נוער ומבוגרים. עובד כיום כפסיכולוג במרפאת "עירון", מרפאה לבריאות הנפש המסונפת לבית החולים "שער מנשה" וכפסיכולוג חינוכי בשירות...

פניה אל יותם דלאל

פסיכולוג בהתמחות קלינית וחינוכית, מטפל בקליניקה פרטית במרכז רעננה בילדים, נוער ומבוגרים. עובד כיום כפסיכולוג במרפאת "עירון", מרפאה לבריאות הנפש המסונפת לבית החולים "שער מנשה" וכפסיכולוג חינוכי בשירות הפסיכולוגי החינוכי בתל מונד.

בעבודתי במרפאה, אני מטפל במצבי משבר וקשיי הסתגלות נקודתיים, מצוקות ארוכות טווח של חרדה ודיכאון ובמשברים הנובעים מטראומה. בעבודתי בשירות הפסיכולוגי החינוכי, אני עובד יחד עם ילדים ונוער ומלווה הורים בהתמודדויות הקשורות לילדיהם, בתחום האישי, החברתי והלימודי. גישתי המרכזית היא פסיכודינאמית, תוך כדי אינטגרציה של אלמנטים מתחום הCBT כדרך להתאים את הטיפול באופן ספציפי ואישי עבור המטופל. עבורי, קשר אישי ובלתי אמצעי עם המטופל מהווה בסיס ליצירת מרחב פתוח ומכיל בחדר הטיפולים, ולתהליך משמעותי של צמיחה נפשית.

בנוסף להכשרתי בפסיכותרפיה פסיכודינאמית, אני בעל הכשרה כמטפל ביופידבק (Biofeedback), כלי יעיל ונחקר לטיפול בפוביות, חרדות, טראומה וקשיי וויסות.

מזמין אתכם ליצור קשר לתיאום,
054-5922242

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של יותם דלאל, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי יותם דלאל ובאחריותו/ה.