לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
יותם דלאל

יותם דלאל

יותם דלאל

פסיכולוג

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-149884

אודות יותם דלאל בקצרה:

פסיכולוג בהתמחות קלינית, מטפל בקליניקה פרטית במרכז רעננה בילדים, נוער ומבוגרים. עובד כיום כפסיכולוג במרפאת "עירון", מרפאה לבריאות הנפש המסונפת לבית החולים "שער מנשה" ובעבר גם כפסיכולוג חינוכי בשירות...

פניה אל יותם דלאל

אודות יותם דלאל

פסיכולוג בהתמחות קלינית, מטפל בקליניקה פרטית במרכז רעננה בילדים, נוער ומבוגרים. עובד כיום כפסיכולוג במרפאת "עירון", מרפאה לבריאות הנפש המסונפת לבית החולים "שער מנשה" ובעבר גם כפסיכולוג חינוכי בשירות הפסיכולוגי החינוכי בתל מונד.

בעבודתי במרפאה, אני מטפל באוכלוסיית מבוגרים והגיל השלישי, אשר חווים מצבי משבר וקשיי הסתגלות נקודתיים, מצוקות ארוכות טווח של חרדה ודיכאון ומשברים הנובעים מטראומה. בעבודתי בשירות הפסיכולוגי החינוכי, עבדתי יחד עם ילדים ונוער וליוויתי הורים בהתמודדויות הקשורות לילדיהם בתחום האישי, החברתי והלימודי. גישתי המרכזית היא פסיכודינאמית אשר מעמידה במרכז את הקשר בין המטפל והמטופל, תוך כדי אינטגרציה של אלמנטים מתחום הCBT כדרך להתאים את הטיפול באופן ספציפי ואישי עבור המטופל. עבורי, קשר אישי ובלתי אמצעי עם המטופל מהווה בסיס ליצירת מרחב פתוח ומכיל בחדר הטיפולים, ולתהליך משמעותי של צמיחה נפשית.

בנוסף להכשרתי בפסיכותרפיה פסיכודינאמית, אני בעל הכשרה כמטפל ביופידבק (Biofeedback), כלי יעיל ונחקר לטיפול בפוביות, חרדות, טראומה וקשיי וויסות.

מזמין אתכם ליצור קשר לתיאום,
054-5922242

כמו כן, מוזמנים לבקר בבלוג שלי בפסיכולוגיה עברית:
https://www.hebpsy.net/blog.asp?id=68

ובדף הפייסבוק שלי:
https://www.facebook.com/YotamPsychology

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של יותם דלאל, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי יותם דלאל ובאחריותו/ה.