לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
רועי חנין

רועי חנין

רועי חנין

פסיכולוג

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-156409

עוסק בטיפול פרטני בילדים, מתבגרים ומבוגרים, כמו גם בהדרכות הורים. מטפל בגישה פסיכודינמית, השמה דגש על הקשר הנוצר במרחב הטיפולי כאמצעי להבנה של העולם הרגשי. טיפול הוא מרחב משמעותי המאפשר לאדם להכיר את עצמו טוב... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל רועי חנין

אודות רועי חנין

עוסק בטיפול פרטני בילדים, מתבגרים ומבוגרים, כמו גם בהדרכות הורים.

מטפל בגישה פסיכודינמית, השמה דגש על הקשר הנוצר במרחב הטיפולי כאמצעי להבנה של העולם הרגשי.

טיפול הוא מרחב משמעותי המאפשר לאדם להכיר את עצמו טוב יותר ומתוך כך להצליח להביא לידי שינוי בדפוסים והתנהגויות שמקשים עליו. אני מאמין שבמקומות בהם אנו מבינים את עצמנו טוב יותר, אנחנו יכולים לייצר תנועה ושינוי.
 

בטיפול בילדים, ישנה חשיבות רבה למעורבות ההורים בתהליך, זאת משום שמרבית השינויים יכולים להתאפשר בזכות מעורבותם. לכן, לצד התהליך הפרטני עם הילד או המתבגר, אני רואה חשיבות רבה בליווי ההורים ובעבודה מערכתית אל מול בית הספר.

השכלה אקדמית

תואר שני בפסיכולוגיה קלינית - האקדמית תל אביב-יפו
תואר ראשון בפסיכולוגיה - אוניברסיטת תל אביב

ניסיון מקצועי

כחלק מתהליך ההתמחות בפסיכולוגיה קלינית, עבדתי בתחנה לבריאות הנפש בקריית יובל בירושלים, שם עסקתי בטיפול ואבחון של ילדים ונוער ובהדרכות הורים.

כיום אני מתמחה במחלקה הפסיכיאטרית בבית החולים איכילוב, בטיפול ובאבחון של מבוגרים המאושפזים במחלקה.
בנוסף, לקחתי חלק במרפאת "עוטף" בבית החולים איכילוב, שם טיפלתי במפונים מיישובי עוטף עזה לאחר ה-7 באוקטובר. במסגרת זו קיימתי טיפולים קצרים וממוקדים בסיוע בהתמודדות עם האירועים הטראומתיים.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של רועי חנין, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי רועי חנין ובאחריותו/ה.