פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
מיטל ריבובסקי נהון
מיטל ריבובסקי נהון

מיטל ריבובסקי נהון

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 15949

אודות

עובדת סוציאלית MSW, פסיכותרפיסטית בוגרת התוכנית התלת שנתית בלימודי פסיכותרפיה דינמית במכון מגיד.  בעלת נסיון עבודה של שנים רבות במסגרת בית חולים כללי, מרפאה לבריאות הנפש ומחלקה פסיכיאטרית אשפוזית (ביחידה...

פניה אל מיטל ריבובסקי נהון

עובדת סוציאלית MSW, פסיכותרפיסטית בוגרת התוכנית התלת שנתית בלימודי פסיכותרפיה דינמית במכון מגיד.

 בעלת נסיון עבודה של שנים רבות במסגרת בית חולים כללי, מרפאה לבריאות הנפש ומחלקה פסיכיאטרית אשפוזית (ביחידה להפרעות אכילה).

מטפלת בתכנים של קשיים סביב נושאים של משברי חיים, דכאון, חרדה, אכילה רגשית והפרעות אכילה, מיניות, התמודדות עם פוסט טראומה, אבל , אובדן ועוד. 

מסייעת לאנשים המתמודדים עם בעיות רפואיות המשליכות על חייהם ברמה הנפשית, הבינאישית והמשפחתית  והן בחשיבה פרקטית בנוגע להתארגנות . יש לי ניסיון רב עם חולים ובני משפחותיהם שמתמודדים עם מחלות כרוניות ואקוטיות (איידס, טרשת נפוצה, מחלות  נוירולוגיות, חבלות ראש ועוד..).

במסגרת עבודתי הציבורית  יש לי עם הכרות מעמיקה עם תחום השיקום בבריאות הנפש. 

אני מטפלת בגישה טיפולית דינמית ומאמינה בהתאמת הטיפול למטופל באופן אישי כך שיתאים לצרכיו.

בעיני קשר  מטפל -מטופל הוא דרמטי להצלחת הטיפול ומאמינה שחשוב שיהיה מכיל, קרוב, לא שיפוטי ומאפשר פתיחות ובטחון.

סיוע מעמיק  לנפש הוא בעל יכולת השפעה על החיים האישיים והבינאישיים, הוא מאפשר התבוננות פנימית היכולה לקדם גדילה ושינוי.  "ריפוי מתחיל כשהבדידות נגמרת. הבדידות נגמרת כשמתקיימת קרבה"

מאפשרת גם טיפול אונליין למעוניינים.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של מיטל ריבובסקי נהון, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי מיטל ריבובסקי נהון ובאחריותו/ה.