פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
מיטל ריבובסקי נהון
מיטל ריבובסקי נהון

מיטל ריבובסקי נהון

עובדת סוציאלית MSW , פסיכותרפיסטית

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 15949

אודות

 עובדת סוציאלית (MSW) ופסיכותרפיסטית. מטפלת בבוגרים. מטפלת באנשים המתמודדים עם  חולי, הפרעות אכילה והדרכת הורים בתחום זה, התמודדות עם טראומות ומשברי חיים, דכאון  וחרדה. אני בעלת 20 שנות ניסיון בעבודה קלינית...

פניה אל מיטל ריבובסקי נהון

 עובדת סוציאלית (MSW) ופסיכותרפיסטית. מטפלת בבוגרים.

מטפלת באנשים המתמודדים עם  חולי, הפרעות אכילה והדרכת הורים בתחום זה, התמודדות עם טראומות ומשברי חיים, דכאון  וחרדה.
אני בעלת 20 שנות ניסיון בעבודה קלינית במחלקות ומרפאות  שונות בבית חולים הדסה בירושלים. עובדת במרפאה לבריאות הנפש וביחידה האשפוזית להפרעות אכילה. 
בטיפול אני מציעה עיבוד רגשי בשילוב  חשיבה פרקטית ועניינית הנוגעת להתארגנות  משפחתית או אישית בכל הקשור להתמודדות עם חולי עבור החולים בעצמם ובני משפחה המטפלים.
 מתוך הידע שצברתי במסגרת עבודתי ביחידה האשפוזית  להפרעות אכילה אני מציעה טיפול בתכנים העולים סביב נושאי אכילה רגשית והפרעות אכילה  ומצבים  נלווים לה - כגון פגיעות מיניות, דכאון ועוד... וזאת מתוך מטרה להבין יותר את מקורות  הקושי על מנת להתמודד עם ההפרעה . כמו כן אני מציעה הדרכת הורים להורים המתמודדים עם ילדיהם הסובלים מהפרעות אכילה.
מטפלת בהתמודדות עם משברים שונים המתבטאים בירידה במצב הרוח,בדידות וחרדה. 


הגישה הטיפולית בה אני מטפלת מאפשרת  להעמיק ולהבין חלקים שאינם לגמרי מודעים ועולים בקשר הטיפולי. אני מאמינה בשילוב כלים מעולם הטיפול ומעולם השיקום התופסים את האדם כבעל כוחות להתמודדות, גם כשמצוי במצבי חיים קשים. הקשר הטיפולי חייב להיות מכיל, קרוב, הדדי  ולא שיפוטי והמרחב הטיפולי יאפשר פתיחות ובטחון.

עובדת כספקית של ביטוח לאומי.

מאפשרת גם טיפול אונליין.
הקליניקה ממוקמת באזור סמוך לתחבורה ציבורית (על ציר הרכבת הקלה) וחנייה קרובה.

ניתן לפנות טלפונית -0508573973 גם לצורך התייעצות ראשונית טלפונית ללא עלות להתאמה הדדית, או במייל meitalr32@gmail.com

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של מיטל ריבובסקי נהון, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי מיטל ריבובסקי נהון ובאחריותו/ה.