פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
איריס לויט
איריס לויט

איריס לויט

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 10106
מטפלת משפחתית וזוגית מאומתת
מספר תעודת הסמכה: 1246

אודות

איריס לויט עו"ס קלינית MSW מטפלת זוגית משפחתית מוסמכת מגשרת ומתאמת הורית. ההתמחות שלי היא טיפול בזוגות במשבר, במשפחות,בילדים מגיל 6 ומעלה כולל מתבגרים הסובלים מחרדות ופוביות שונות, דחייה חברתית והפרעת קשב...

פניה אל איריס לויט

איריס לויט עו"ס קלינית MSW מטפלת זוגית משפחתית מוסמכת מגשרת ומתאמת הורית.

ההתמחות שלי היא טיפול בזוגות במשבר, במשפחות,בילדים מגיל 6 ומעלה כולל מתבגרים הסובלים מחרדות ופוביות שונות, דחייה חברתית והפרעת קשב וריכוז,התערבות במצבי קונפליקט גבוה בקרב זוגות גרושים או בתהליך גירושין .הגיל השלישי הכנה ליציאה לפנסיה .

אני מאמינה כי לכל אדם יש את היכולת להיטיב את חייו , הוא רק צריך לבחור את הדרך .מתחילת דרכי האמנתי בגישה האינטגרטיבית המשלבת גישות טיפול שונות המתאימות לאופיו כוחותיו ואמונותיו של כל אדם .

בטיפול אני משלבת  את הגישה הפסיכודינמית לצד עבודה עם טכניקות קוגניטיביות התנהגותיות, הרפייה והרגעה ,את הגישה המערכתית הרואה במשפחה ובסביבה משאב משמעותי לצד טכניקות מעולם הגישור ,עם ילדים אני משתמשת באמצעי ביטוי נוספים כמו :משחק ויצירה ואשלב הדרכת הורים כתנאי הכרחי להצלחת הטיפול במצוקותיו של הילד.

קליניקה ברעננה מס' טלפון 0543456979 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של איריס לויט, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי איריס לויט ובאחריותו/ה.