לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
שלהבת די-נור שחודה

שלהבת די-נור שחודה

שלהבת די-נור שחודה

מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת , MSW

עובד/ת סוציאלי/ת מאומת/ת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 34277

אודות שלהבת די-נור שחודה בקצרה:

שלהבת (די-נור שחודה). מטפלת אישית, זוגית משפחתית מוסמכת. מאמינה שלכולנו יש הזכות והיכולת לחיים שיש בהם בטחון, אהבה וחברות. ולצד זה  יודעת שיש רגעים בחיים שזה נראה כואב, רחוק, שברירי ואולי אפילו בלתי מושג. בשבילי,...

פניה אל שלהבת די-נור שחודה

אודות שלהבת די-נור שחודה

שלהבת (די-נור שחודה). מטפלת אישית, זוגית משפחתית מוסמכת. מאמינה שלכולנו יש הזכות והיכולת לחיים שיש בהם בטחון, אהבה וחברות. ולצד זה  יודעת שיש רגעים בחיים שזה נראה כואב, רחוק, שברירי ואולי אפילו בלתי מושג. בשבילי, טיפול הוא הזדמנות , מתנה שאת.ה מעניק.ה  לעצמך, ברגע של תקווה ואומץ, להתבונן  יחד בחיים ולחוות שינוי.

שינוי ואיך מחוללים שינוי הוא נושא שמעסיק אותי שנים רבות בזוויות שונות. אני מייעצת  לחברות היי-טק, בתחומים ניהוליים, ועובדת עם מנהלים להוביל שינוי בדרכי התפיסה והפעולה שלהם. שם אני רואה איך הראיה המערכתית והארגונית משפיעה על החוויה האישית.  כמטפלת זוגית ומשפחתית אני רואה את ההשפעה של המשפחה והזוגיות על בני המשפחה. ומאמינה שקשר משפחתי וזוגי טוב  הוא מקור של חוסן צמיחה ובטחון. אני גם יודעת שגם בזוגיות טובה  יש רגעים שהזוגיות צריכה עזרה מבחוץ.  כמטפלת אישית אני רואה איך גם מתוך חוויות של פחד וכאב אפשר להתחיל לבנות גשר לחוויות מיטיבות.

לפני כל טיפול ראשון, אני סקרנית ונרגשת לפגוש את מי שנכנס ומודה על ההזדמנות להצטרף לתקופה קצרה למסע החיים שלכם

השכלה

MSW עבודה סוציאלית, מגמת משפחה. אוניברסיטת חיפה

תוכניות טיפוליות : מומחית בטיפול זוגי ומשפחתי. EFT, AEDP פסיכולוגיה ביהדות

MSC בפילוסופיה אוניברסיטת תל אביב,

BSC הנדסה תעשיה וניהול, טכניון

תוכניות טיפוליות : מומחית בטיפול זוגי ומשפחתי. EFT, AEDP פסיכולוגיה ביהדות

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שלהבת די-נור שחודה, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שלהבת די-נור שחודה ובאחריותו/ה.