לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
הילה לוינזון

הילה לוינזון

הילה לוינזון

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-128756

אודות הילה לוינזון בקצרה:

פסיכולוגית שיקומית ונוירופסיכולוגית מומחית בהכשרתי. בעבודתי אני מטפלת בילדים, מתבגרים ומבוגרים.  כיום אני עובדת במרפאה לטרשת נפוצה בבית-החולים איכילוב, ובמקביל בפנימייה לילדים ונוער בסיכון. בעברי...

פניה אל הילה לוינזון

אודות הילה לוינזון

פסיכולוגית שיקומית ונוירופסיכולוגית מומחית בהכשרתי. בעבודתי אני מטפלת בילדים, מתבגרים ומבוגרים. 

כיום אני עובדת במרפאה לטרשת נפוצה בבית-החולים איכילוב, ובמקביל בפנימייה לילדים ונוער בסיכון. בעברי עבדתי שנים רבות בשיקום עם מגוון אוכלוסיות, ביניהן כאלו שנזקקו לשיקום אורטופדי, נוירולוגי, אונקולוגי וכן מטופלי כאב. עוד עבדתי עם אוכלוסיית הגיל השלישי ועם מטופלים לאחר פגיעות ראש. 

אני בעלת נסיון בטיפול במצבים של אובדן, טראומה, מחלות כרוניות ואקוטיות, כאב ומצבים נוספים המצריכים תהליכי שיקום. מעבר לכך אני מתמחה גם בטיפול בהפרעות התנהגות וקשיים רגשיים אצל ילדים ובני-נוער. אני מטפלת באופן מערכתי הלוקח בחשבון את סביבת המטופל וכולל את המטופל עצמו ו/או את בני-משפחתו, זאת בהתאם לצורך. בעבודתי אני משלבת גישות טיפול שונות המותאמות לצרכי המטופל (גישה דינאמית, כלים קוגנטיביים-התנהגותיים, SEE FAR CBT).

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של הילה לוינזון, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי הילה לוינזון ובאחריותו/ה.