לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
אור חזן

אור חזן

אור חזן

פסיכולוג

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-152149

פסיכולוג למבוגרים ונוער, מקבל ברמת גן ואונליין (בזום). מטפל בגישה דינמית, CBT וסכמה-תרפיה. רואה טיפול כמסע משותף. בהתאם לצורך, יש אפשרות להתערבות ממוקדת ולתהליך מעמיק. אני רואה טיפול פסיכולוגי כמסע משותף. מטרתו... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל אור חזן

אודות אור חזן

פסיכולוג למבוגרים ונוער, מקבל ברמת גן ואונליין (בזום). מטפל בגישה דינמית, CBT וסכמה-תרפיה. רואה טיפול כמסע משותף. בהתאם לצורך, יש אפשרות להתערבות ממוקדת ולתהליך מעמיק.

אני רואה טיפול פסיכולוגי כמסע משותף. מטרתו למצוא לאדם דרך לחיות בשלום עם עצמו וסביבתו, ולקדם את המשך התפתחותו. אני מאמין שעליי להיות מגוון וגמיש בכדי להתאים את הטיפול לאישיותו של המטופל וליעדי הטיפול. בסוף, המחקר והניסיון מלמדים שהמנבא הטוב ביותר להצלחת טיפול הוא הברית הטיפולית - כלומר איכות הקשר שנוצר בטיפול, והסכמה משותפת בנוגע לדרך ולמטרות. 

פסיכולוג רשום במשרד הבריאות, בהתמחות קלינית. בעל תואר שני בהצטיינות בפסיכולוגיה קלינית בדגש מבוגרים מאוניברסיטת בר אילן. עובד גם במרפאת בארי של שירותי בריאות כללית. 

אפשר לפנות בווטסאפ או בטלפון
054-2010002

www.orhazan.com

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אור חזן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אור חזן ובאחריותו/ה.