לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
אור חזן

אור חזן

אור חזן

פסיכולוג קליני מומחה

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-152149

פסיכולוג קליני מומחה ברמת גן. מטפל בגישה דינמית ו-CBT. עובד גם ביחידה לטראומה ולנפגעי המלחמה מחוז דן בכללית. בהתאם לצורך, יש אפשרות להתערבות ממוקדת ולתהליך מעמיק. אני רואה טיפול פסיכולוגי כמסע משותף. מטרתו... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל אור חזן

אודות אור חזן

פסיכולוג קליני מומחה ברמת גן. מטפל בגישה דינמית ו-CBT. עובד גם ביחידה לטראומה ולנפגעי המלחמה מחוז דן בכללית. בהתאם לצורך, יש אפשרות להתערבות ממוקדת ולתהליך מעמיק.

אני רואה טיפול פסיכולוגי כמסע משותף. מטרתו למצוא לאדם דרך לחיות בשלום עם עצמו וסביבתו, ולקדם את המשך התפתחותו. אני מאמין שעליי להיות מגוון וגמיש בכדי להתאים את הטיפול לאישיותו של המטופל וליעדי הטיפול. בסוף, המחקר והניסיון מלמדים שהמנבא הטוב ביותר להצלחת טיפול הוא הברית הטיפולית - כלומר איכות הקשר שנוצר בטיפול, והסכמה משותפת בנוגע לדרך ולמטרות. 

בעל תואר שני בהצטיינות בפסיכולוגיה קלינית בדגש מבוגרים מאוניברסיטת בר אילן. עובד גם במרכז בריאות הנפש גוש דן, שירותי בריאות כללית. מטפל במרפאה וביחידה לטראומה ולנפגעי המלחמה. מנהל את תחום הטיפול הקבוצתי במרפאה. 


אפשר לפנות בווטסאפ או בטלפון
054-2010002

www.orhazan.com

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אור חזן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אור חזן ובאחריותו/ה.