פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
אדם קהתי

אדם קהתי

אדם קהתי

פסיכולוג קליני מומחה

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-129564

אודות אדם קהתי בקצרה:

פסיכולוג קליני   מקבל בגבעת שמואל על גבול רמת גן בקליניקה פרטית. בפסקאות הבאות אתאר מה היא ההכשרה שלי, איך אני רואה טיפול, באילו כלים אני משתמש, ולאילו מקרים אני מציע טיפול. בנוסף, אני מזמין אותך...

פניה אל אדם קהתי

אודות אדם קהתי

פסיכולוג קליני

  מקבל בגבעת שמואל על גבול רמת גן בקליניקה פרטית. בפסקאות הבאות אתאר מה היא ההכשרה שלי, איך אני רואה טיפול, באילו כלים אני משתמש, ולאילו מקרים אני מציע טיפול. בנוסף, אני מזמין אותך להכנס לאתר האינטרנט,להתרשם ולקבל עוד פרטים חשובים.

מי אני ובאילו מצבים אני מטפל?:
אני פסיכולוג קליני מומחה, בעל קליניקה לטיפול פסיכולוגי פרטי בגבעת שמואל. לפני זמן מה סיימתי את התמחותי בפסיכולוגיה קלינית במרכז לבריאות הנפש “גהה” במרפאת מבוגרים וכעת לפני מבחן מומחיות.

אני מציע טיפול פסיכולוגי למתבגרים ומבוגרים המתמודדים עם כלל הקשיים הנפשיים. לצד זאת, אני מגלה עניין רב בטראומה מורכבת, יחסים בין אישיים ובהתמודדות עם מצבים נפשיים שונים לאחר שימוש בחומרים משני תודעה. בנוסף, אני מציע טיפול לאנשים שרוצים להכיר את עצמם טוב יותר ולשפר את איכות חייהם. 

איך אני תופס טיפול?
טיפול הוא בעיני מערכת יחסית של שני שותפים שיוצאים יחד למסע נפשי. כמו בכל מסע, ישנן מהמורות בדרך שמתבטאות בעליות וירידות, כניסה למחילות וסבכים. אני מאמין שמתוך התמודדיות אלו צצים גם גילוים של תובנות עצמיים, צבעים ונופים חדשים

איך אני מטפל?
גישתי הטיפולית, אופן הקשבתי והבנתי את המטופל נטועות בגישות פסיכודינמיות ככלל ובגישה ההתייחסותית בפרט. לצד זאת, אני משלב אלמנטים מגישת טיפול “ACT” המשתייכת ל”גל השלישי” של הטיפול הקוגנטיבי-התנהגותי. התערבויותי והשימוש בכלים השונים נעשה בהתאם למה שאני חושב שיתרום באופן הטוב ביותר למטופל הספציפי שיושב מולי.

ישנה אפשרות שנשארת עם שאלות, בעיני כל שאלה היא חשובה ואני מזמין אותך ליצור איתי קשר בדרך שהכי מתאימה לך מהאפשרויות הבאות:

דרך אתר האינטרנט שלי-www.adamkehati.co.il, בטלפון-0544903304, בדואר אלקטרוני-adamkehati@gmail.com

להתראות,
אדם קהתי 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אדם קהתי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אדם קהתי ובאחריותו/ה.