לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
אדם קהתי

אדם קהתי

אדם קהתי

פסיכולוג קליני מומחה

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-129564

אודות אדם קהתי בקצרה:

פסיכולוג קליני   אני אדם, פסיכולוג קליני מומחה המקבל מטופלים בקליניקה פרטית בגבעת שמואל מול אוניברסיטת בר אילן. בעברי, עבדתי במרכז לבריאות הנפש גהה במסגרתו צברתי ניסיון רב בטיפול נפשי. בפסקאות הבאות אספר לך...

פניה אל אדם קהתי

אדם קהתי השיב ל 67% מהפניות (על פי משוב מ-3 פונים לפחות)

אודות אדם קהתי

פסיכולוג קליני

  אני אדם, פסיכולוג קליני מומחה המקבל מטופלים בקליניקה פרטית בגבעת שמואל מול אוניברסיטת בר אילן. בעברי, עבדתי במרכז לבריאות הנפש גהה במסגרתו צברתי ניסיון רב בטיפול נפשי. בפסקאות הבאות אספר לך על ההכשרה שלי, איך אני רואה טיפול, באילו כלים אני משתמש, ולאילו מקרים אני מציע טיפול. בנוסף, אני מזמין אותך להכנס לאתר האינטרנט שלי, לקרוא קצת יותר ולראות אם מה שאני כותב מדבר אלייך.

באילו מקרים אני מטפל?

​​​​​​​אני מציע טיפול פסיכולוגי למתבגרים ומבוגרים המתמודדים עם כלל הקשיים הנפשיים כולל חרדה, דיכאון, משברי חיים, תחושת חוסר מיצוי, מצבים פסיכוטיים ועוד. בנוסף, אני מגלה עניין רב בטראומה מורכבת, יחסים בין אישיים ובהתמודדות עם מצבים נפשיים שונים לאחר שימוש בחומרים משני תודעה. בנוסף, אני מציע טיפול לאנשים שרוצים להכיר את עצמם טוב יותר ולשפר את איכות חייהם. 

איך אני תופס טיפול?
טיפול הוא בעיני מערכת יחסית של שני שותפים שיוצאים יחד למסע נפשי. כמו בכל מסע, ישנן מהמורות בדרך שמתבטאות בעליות וירידות, כניסה למחילות וסבכים. אני מאמין שמתוך התמודדיות אלו צצים גם גילוים של תובנות עצמיים, צבעים ונופים חדשים ומשמעותיים שקודם היו חבויים

איך אני מטפל?
גישתי הטיפולית, אופן הקשבתי והבנתי את המטופל נטועות בגישות פסיכודינמיות ככלל ובגישה ההתייחסותית בפרט. לצד זאת, אני משלב אלמנטים מגישת טיפול “ACT” המשתייכת ל”גל השלישי” של הטיפול הקוגנטיבי-התנהגותי. התערבויותי והשימוש בכלים השונים נעשה בהתאם למה שאני חושב שיתרום באופן הטוב ביותר למטופל הספציפי שיושב מולי.

כתבתי וכתבתי אבל אולי נשארת עם שאלות? בעיני כל שאלה היא חשובה ואני מזמין אותך ליצור איתי קשר בדרך שהכי מתאימה לך מהאפשרויות הבאות:

דרך אתר האינטרנט שלי-www.adamkehati.co.il, בטלפון-0544903304, בדואר אלקטרוני-adamkehati@gmail.com

להתראות,
אדם קהתי 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אדם קהתי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אדם קהתי ובאחריותו/ה.