לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
אדם קהתי

אדם קהתי

אדם קהתי

פסיכולוג קליני מומחה

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-129564

היי אני אדם קהתי, פסיכולוג קליני מומחה. מקבל מטופלים בקליניקה פרטית בגבעת שמואל מול אוניברסיטת בר אילן. בעברי, עבדתי במרכז לבריאות הנפש גהה במרפאה וגם במחלקה וצברתי ניסיון רב בטיפול באנשים שזקוקים לעזרה נפשית. באילו... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל אדם קהתי

אדם קהתי השיב ל 67% מהפניות (על פי משוב מ-3 פונים לפחות)

אודות אדם קהתי

היי אני אדם קהתי, פסיכולוג קליני מומחה. מקבל מטופלים בקליניקה פרטית בגבעת שמואל מול אוניברסיטת בר אילן. בעברי, עבדתי במרכז לבריאות הנפש גהה במרפאה וגם במחלקה וצברתי ניסיון רב בטיפול באנשים שזקוקים לעזרה נפשית.

באילו מקרים אני מטפל?

אני מציע טיפול פסיכולוגי למתבגרים ומבוגרים המתמודדים עם כלל הקשיים שכולנו מכירים: חרדה, דיכאון, משברי חיים, תחושת חוסר מיצוי בחיים, קשיים ביחסים בין אישיים ועוד. בנוסף, אני מגלה עניין רב בטראומה מורכבת ובדיסוציאציה ובליווי אנשים שצרכו חומרים משני תודעה. 

איך אני תופס טיפול?
טיפול הוא בעיני מערכת יחסית של שני שותפים שיוצאים יחד למסע נפשי. כמו בכל מסע, ישנן מהמורות בדרך שמתבטאות בעליות וירידות, כניסה למחילות וסבכים וחשיפה של נופים חדשים. מערכת היחסים שנרקמת, החוויות שבדרך והתובנות שעולות מביאות יחד לשינוי פנימי ומשמעותי. 

איך אני מטפל?
גישתי הטיפולית, אופן הקשבתי והבנתי את המטופל נטועות בגישות פסיכודינמיות ככלל ובגישה ההתייחסותית בפרט. לצד זאת, אני משלב אלמנטים מגישת טיפול “ACT” המשתייכת ל”גל השלישי” של הטיפול הקוגנטיבי-התנהגותי. השימוש בכלים השונים נעשה בהתאם למה שאני חושב שיתרום באופן הטוב ביותר למטופל הספציפי שיושב מולי.

נשארת עם שאלות? בעיני כל שאלה היא חשובה ואני מזמין אותך ליצור איתי קשר בדרך שהכי מתאימה לך מהאפשרויות הבאות:

דרך אתר האינטרנט שלי-www.adamkehati.co.il, בטלפון-0544903304, בדואר אלקטרוני-adamkehati@gmail.com

להתראות,
אדם קהתי 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אדם קהתי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אדם קהתי ובאחריותו/ה.