לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
שרון שמש

שרון שמש

שרון שמש

פסיכולוג קליני

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-155824

אני פסיכולוג קליני, מטפל בקליניקה פרטית בתל-אביב. אני מציע טיפול במבוגרים ובמבוגרות (מעל גיל 18) המתמודדים עם תחושה של פגיעה באיכות החיים על רקע מגוון קשיים - הפרעות דיכאון וחרדה, קשיים סביב הסתגלות לשינויים ומצבי... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל שרון שמש

אודות שרון שמש

אני פסיכולוג קליני, מטפל בקליניקה פרטית בתל-אביב.

אני מציע טיפול במבוגרים ובמבוגרות (מעל גיל 18) המתמודדים עם תחושה של פגיעה באיכות החיים על רקע מגוון קשיים - הפרעות דיכאון וחרדה, קשיים סביב הסתגלות לשינויים ומצבי חיים חדשים, חוויה של תקיעות וחוסר מימוש וחוויה של דימוי עצמי ירוד. בנוסף, טיפול יכול להוות מרחב בו ניתן לעסוק בקשיים הנוגעים ליחסים בינאישיים ומתחים בתוך קשרים קרובים ומשמעותייים, בחוויה אישית של בדידות וכן בסוגיות הנוגעות לזהות עצמית ובכלל זה לזהות מגדרית, משיכה ונטייה מינית. אני מציע טיפול בגישה פסיכודינאמית ומשלב כלים מתחום הטיפול הקוגנטיבי-התנהגותי (CBT) בהתאם לצורכי המטופל או המטופלת.

אני בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב ובעל תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מהמרכז האקדמי רופין. בעבר עבדתי במרכז לבריאות הנפש לב השרון ובקליניקה הגאה של האגודה למען הלהט״ב. בנוסף לעבודתי הקלינית, אני עובד מזה מספר שנים כחוקר במעבדה לתפקוד קוגנטיבי בשלוותה.

פרסומים מדעיים

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שרון שמש, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שרון שמש ובאחריותו/ה.