פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
אליה ליכטנשטיין

אליה ליכטנשטיין

אליה ליכטנשטיין

עובדת סוציאלית קלינית

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 32788

אודות אליה ליכטנשטיין בקצרה:

שלום, אני אליה ליכטנשטיין, עובדת סוציאלית קלינית. ההכשרה המקצועית שלי כוללת: תואר ראשון במדעי ההתנהגות (פסיכולוגיה וסוציולוגיה), תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני בעבודה סוציאלית קלינית - התמחות בטראומה. ההתמחות...

פניה אל אליה ליכטנשטיין

דוברת עברית.

אודות אליה ליכטנשטיין

שלום, אני אליה ליכטנשטיין, עובדת סוציאלית קלינית. ההכשרה המקצועית שלי כוללת: תואר ראשון במדעי ההתנהגות (פסיכולוגיה וסוציולוגיה), תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני בעבודה סוציאלית קלינית - התמחות בטראומה.

ההתמחות שלי בטיפול היא בגישה פסיכודינמית, כאשר העבודה היא עם מגוון קשיים שמתרחשים בחיים כמו: חרדה, דיכאון, טראומה, הפרעות אכילה, דיכאון אחרי לידה, התערבות במשבר, אבל ושכול, פגיעה מינית וכאב נפשי. 

הגישה הטיפולית שלי היא קודם כל לאפשר מקום מכבד ולא שיפוטי למטופל או למטופלת וליצור אווירה נינוחה ונעימה בחדר. אני מאמינה בכוחות הצמיחה הקיימים באדם, אך גם מבינה כי ההחלטה להגיע לטיפול היא לא קלה, לכן עלי להתייחס למעמד הזה ברגישות ובכבוד הראוי. אני רואה את התהליך הטיפולי כמסע משותף, בו המטופל מחזיק בידע רב ערך אודות עצמו והתפקיד שלי הוא ללוות אותו בתוך המסע הזה באופן אחראי ומקצועי. השאיפה היא להגיע לרווחה נפשית טובה יותר והקלה בכאב ובקשיים.

הנני מטפלת במבוגרים, נוער וילדים.

בנוסף, התפיסה הטיפולית שלי מודעת מגדר ורגישה אליו.

אתן/ם מוזמנות ומוזמנים ליצור איתי קשר ולקבוע פגישת הכרות. אני מקבלת בקליניקה נעימה ואינטימית במרכז תל אביב ובחולון.

פרטי ההתקשרות שלי הם: טל' - 0546-288213 (אפשר לשלוח ווטסאפ אם אין מענה)

 אי-מייל - alyalich85@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אליה ליכטנשטיין, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אליה ליכטנשטיין ובאחריותו/ה.