לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
אסף לוי

אסף לוי

אסף לוי

פסיכותרפיסט קוגניטיבי התנהגותי מוסמך (CBT)

מוסמך (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות מאומת
מספר ת.ז: 00000-8079

אודות אסף לוי בקצרה:

בעל תואר בפסיכולוגיה, פסיכותרפיסט קוגניטיבי התנהגותי (CBT) מוסמך. מטפל באיזור תל אביב, גבעתיים ורמת-גן. טיפול בדיכאון, חרדה, פוסט טראומה, כאב כרוני ועוד. שלום, שמי אסף לוי, את דרכי בעולם בריאות הנפש התחלתי בער"ן...

פניה אל אסף לוי

אסף לוי השיב ל 75% מהפניות (על פי משוב מ-3 פונים לפחות)

אודות אסף לוי

בעל תואר בפסיכולוגיה, פסיכותרפיסט קוגניטיבי התנהגותי (CBT) מוסמך. מטפל באיזור תל אביב, גבעתיים ורמת-גן. טיפול בדיכאון, חרדה, פוסט טראומה, כאב כרוני ועוד.

שלום,

שמי אסף לוי,

את דרכי בעולם בריאות הנפש התחלתי בער"ן (עזרה ראשונה נפשית). לאחר מכן עבדתי במוסדות בריאות נפש לילדים ונוער ומוסדות חינוכיים. לאורך השנים למדתי אצל הטובים והמשפיעים ביותר בתחום בריאות הנפש בישראל. ביניהם, פרופ' קרלו שטרנגר, פרופ' חיים עומר, פרופ' דנה אמיר, ועוד.

במהלך התואר השני חקרתי מקרוב דרכים שונות לויסות רגשות. את המומחיות שרכשתי בתחום ויסות הרגשות אני מיישם בהצלחה עם מטופליי וכיום אני מטפל בקליניקה פרטית בגבעתיים במבוגרים, נוער וילדים. יש לי ניסיון מצטבר של מעל עשר שנים בתחום בריאות הנפש, במגוון תפקידים, מטיפול במשרד החינוך ועד עבודה במרפאות בריאות הנפש.

לאורך הטיפול אני משלב שיטות שונות שמטרתן הרחבת העולם הרגשי והנפשי. כל אחד ואחת והגישה המתאימה לו או לה, אך בכל המקרים המטרה החשובה ביותר שעומדת לנגד עיניי היא להקל על סבלם של המטופלים שלי. ישנם אלו המתקשים למצוא את המילים לתאר את עולמם הפנימי, או שהמגע עם הרגש לא קל עבורם. במקרים אלה נעשה שימוש גם בכלים יצירתיים שעוקפים את הצורך להשתמש במילים. במהלך הטיפול משולבות טכניקות מעולם הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי היוצא דופן ביעילותו לפיתרון סבל נפשי באופן נקודתי ומהיר.

בנוסף לעבודה בקליניקה, אני ממשיך לחקור את תחום הנפש ובימים אלה אני כותב את הדוקטורט שלי על כיצד הזנחה בילדות, עלולה להוביל להתפתחות של חרדה ודיכאון.

חשוב לציין שמעל הכל, מעבר להיותי מטפל, אני רואה בעצמי מורה דרך וחבר למסע של אלו המגיעים אליי.
אני מזמין אותך ליצור איתי קשר, על מנת שיחד נבנה את הטיפול המתאים עבורך.

https://www.emotional-psychotherapy.com

הכשרה מקצועית:

מטפל קוגניטיבי התנהגותי (CBT) מוסמך מטעם מכון פסגות לטיפול והכשרה

M.A תואר שני (מצטיין דיקן) בחוג לייעוץ והתפתחות האדם (ביבליותרפיה) מטעם אוניברסיטת חיפה.

B.A  תואר ראשון בפסיכולוגיה ופילוסופיה מטעם אוניברסיטת תל אביב.

ניסיון תעסוקתי:

- עמותת בית חם (מרפאה לבריאות הנפש)

- משרד החינוך - עבודה בבתי ספר

- מרכז טיפולי גורדון בגבעתיים

- עמותת ער"ן

מאמר שנכתב עליי בהארץ: 

https://www.haaretz.co.il/labels/2022-11-16/ty-article-labels/00000184-8043-dd3b-a5bf-c447fb670000

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אסף לוי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אסף לוי ובאחריותו/ה.