לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ענת תשובה

ענת תשובה

ענת תשובה

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-130269

אודות ענת תשובה בקצרה:

ענת תשובה מתמחה בפסיכולוגיה רפואית טיפול פסיכולוגי הוא תהליך רב משמעות שמתרחש בנפשו של המטופל, בנפשו של המטפל ובקשר ביניהם. לתפישתי, קיימים שלוש עקרונות בסיסיים להצלחת הטיפול. הראשון מתייחס לכימיה והקשר הטוב...

פניה אל ענת תשובה

ענת תשובה עוסקת בקשיבות (Mindfulness).

דוברת עברית.

אודות ענת תשובה

ענת תשובה

מתמחה בפסיכולוגיה רפואית

טיפול פסיכולוגי הוא תהליך רב משמעות שמתרחש בנפשו של המטופל, בנפשו של המטפל ובקשר ביניהם. לתפישתי, קיימים שלוש עקרונות בסיסיים להצלחת הטיפול. הראשון מתייחס לכימיה והקשר הטוב בין המטפל למטופל, האמון של המטופל במטפל מאפשר פתיחות והתקדמות בטיפול. העיקרון השני הינו ההתאמה האישית של הטיפול למטופל. צורך שנגזר באופן טבעי מתוך הייחודיות והשוני בין בני האדם. והעיקרון השלישי הינו ההתמקדות בכוחותיו של המטופל וגיוסים לתהליך הטיפולי.

במסגרת עבודתי הטיפולית מתמחה בליווי, ייעוץ וטיפול באנשים המתמודדים עם קשיים הנוגעים למצבים רפואיים וגופניים: טיפול במצבי משבר ודחק רגשיים, טראומות, תאונות, מחלות גופניות וסופניות, פרוצדורות רפואיות וליווי בתהליכי שיקום.

מטפלת בגישה אינטגרטיבית, בהתאם לצורכי המטופל ומשלבת בין גישות קוגניטיביות התנהגותיות, חשיבה פסיכו דינמית, שימוש בטכניקות פסיכו-פיזיולוגיות (כגון: הרפיית שירים, דמיון מודרך ומיינדפולנס) וטיפול באמצעות תרפיית EMDR.   

 

השכלה אקדמאית, הכשרה והשתלמויות:

MA בפסיכולוגיה רפואית מהמכללה האקדמית תל אביב יפו.

BA בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בר אילן.

בוגרת הכשרה בתרפיית EMDR רמה 1 ו-2 -מבוגרים.

השתלמויות מגוונות בין היתר בנושאים: CBT וויסות רגשי בחרדה, טיפול דינאמי קצר מועד (EDT), מיינדפולנס, הגישה המוטיבציונית וסוגיות נבחרות בטיפול באוכלוסיית הגיל השלישי.

 

ניסיון טיפולי:

מקבלת מטופלים בקליניקה בכפר סבא ובתל מונד.

מנחה קבוצות טיפוליות ל"התמודדות נכונה עם מחלת הסוכרת".

מעבירה קבוצות בגישת מיינדפולנס.

עובדת כפסיכולוגית במחלקה לאשפוז יום ובמרפאה הפסיכולוגית של בי"ח לוינשטיין.

עבדתי כפסיכולוגית רפואית במחלקה לשיקום אורתופדי בבי"ח לוינשטיין.

 

תחומי התמחות טיפוליים:

 

להתייעצות ולתיאום פגישת הכירות, ניתן ליצור קשר בנייד שמספרו:  0525595757

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ענת תשובה, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ענת תשובה ובאחריותו/ה.