לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
יעל שמש

יעל שמש

יעל שמש

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 34488

אודות יעל שמש בקצרה:

שמי יעל, עו"ס קלינית (M.S.W). אני עוסקת בטיפול נפשי בקליניקה שלי בירושלים ובמבשרת ציון. מטפלת במגוון תחומים, משברי חיים, חרדה, דיכאון, ביטחון עצמי, גיבוש זהות ועוד. בנוסף עוסקת בטיפול במשברים הייחודיים לקהילה הלהט״בקית,...

פניה אל יעל שמש

אודות יעל שמש

שמי יעל, עו"ס קלינית (M.S.W). אני עוסקת בטיפול נפשי בקליניקה שלי בירושלים ובמבשרת ציון. מטפלת במגוון תחומים, משברי חיים, חרדה, דיכאון, ביטחון עצמי, גיבוש זהות ועוד. בנוסף עוסקת בטיפול במשברים הייחודיים לקהילה הלהט״בקית, למשל תהליכי יציאה מהארון.

אם בעבר הטיפול היה דבר ששמור רק לאנשים מעטים ונחשב למשהו שלא מדברים עליו, היום זה הפך להיות כל כך שגור ומקובל. כל אחד ואחת יכולים.ות לפנות לטיפול בעקבות מגוון סיבות, בהן משברי חיים, דיכאון או כל תחושה או מחסום שמונעים מהם לחוות את החיים באופן מלא. למשל סביב זוגיות, קריירה, משפחה או אף סביב שאלות של גיבוש זהות עצמית. לעיתים מצבים אלו אף מובילים אותנו להתמודדות עם דיכאון וחרדות. לכן בכל מצב ניתן לפנות לטיפול. הטיפול יכול לסייע בפתירת המשברים. הוא מאפשר תהליך של הכרת הכוחות הפנימיים, יכולת התמודדות גבוהה יותר עם המצבים השונים, הקלה ותחושת סיפוק גדולה יותר מהחיים.
אני מטפלת בגישה הפסיכו- דינאמית. לטיפול אני מביאה את החשיבה היצירתית, מחוץ לקופסא, האנליטית והאינטגרטיבית שלי בראיית האדם. כמו כן אני מאמינה בחשיבות התהליכיות והדרך המשותפת של מטפל ומטופל.

בנוסף אני מתמקדת בטיפול בקהילת הלהטב״ק, הן מהניסיון האישי והן המקצועי. מלווה תהליכים של יציאה מהארון, מלווה הורים לילדים להטב״קים ותהליכי גיבוש זהות.

יש לי ניסיון בטיפול פסיכו- דינמאי במגוון מרפאות בריאות נפש ציבוריות ובקליניקה הפרטית. את לימודי התואר השני עשיתי באוניברסיטת חיפה במסלול הקליני.

מזמינה אתכם.ן ליצור עמי קשר, להתייעץ ולקבוע פגישה בקליניקה שלי. 

www.yaelshemesh.co.il

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של יעל שמש, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי יעל שמש ובאחריותו/ה.