פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
שחר בורוכוב
שחר בורוכוב

שחר בורוכוב

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-147407

אודות

פסיכולוגית בהתמחות רפואית, מקבלת בגבעת ברנר. טיפולי פוריות, לידות שקטות. מחלות לב ומחלות אונקולוגיות. עושה גם ביקורי בית ברחובות והסביבה. בעלת תואר שני בפסיכולוגיה רפואית של המכללה האקדמית ת"א-יפו. בעלת תואר...

פניה אל שחר בורוכוב

פסיכולוגית בהתמחות רפואית, מקבלת בגבעת ברנר. טיפולי פוריות, לידות שקטות. מחלות לב ומחלות אונקולוגיות.

עושה גם ביקורי בית ברחובות והסביבה.

בעלת תואר שני בפסיכולוגיה רפואית של המכללה האקדמית ת"א-יפו. בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת בן גוריון.

פסיכולוגית בחטיבה הקרדיולוגית בבית חולים קפלן, פסיכולוגית במכון IVF בבית חולים קפלן. בעבר פסיכולוגית במכון אונוקלוגי בקפלן.

בעלת ניסיון עם חולים המתמודדים עם מחלות אונקולוגיות; מחלות לב; טיפולי פוריות; אובדנים ואבל מורכב, לידות שקטות; מעברי ומשברי חיים; ליווי משפחות של חולים המתמודדים עם מחלה אקוטית/כרונית; ליווי צוות רפואי המתמודד בעצמו עם מצבים רפואיים מורכבים. 

כמו כן מלווה גם במחלות כרוניות, כאב, מצבי טראומה כתוצאה ממצבים רפואיים, הורים לפגים. מעברי ומשברי חיים: אובדנים, יציאה לפנסיה ומשברים אחרים.

מלווה בכל שלבי המחלה: אבחון, התמודדות עם המחלה בזמן אמת, הכנה לפרוצדורות רפואיות וניתוחים, ליווי ברימיסיה של המחלה.

מטפלת בגישה אינטגרטיבית המערבת חשיבה דינאמית עם כלים קוגנטייבים-התנהגותיים, גל שלישי, דמיון מודרך, גישות עדכניות המוכוונת אבל ואובדן, גישות נרטיביות, רוחניות ואקזיסטנציאליסטיות - מוכנוות משמעות.

הטיפול הפסיכולוגי הרפואי מוכוון ללוות בשלבי המחלה השונים ולהתאים עצמו להתמודדות העכשווית של המטופל ומשפחתו. הליווי בזמן קבלת האבחנה יהיה שונה מליווי בשלבי רמיסיה למשל. לעיתים נדרשת הכנה לפרוצדורה מורכבת ומאיימת, ולעיתים התארגנות לקראת תקופת טיפולים שעלולה להיות קשה. לאחר ניתוחים עלולה לצוף חרדה מאיימת המשפיעה על המתמודד ובני ביתו, ואשר נורא מבלבלת.
התמודדות עם מחלה גופנית עלולה לגרום לבלבול בין תחושות שהן גופניות לבין תחושות חרדה המתבטאות בגוף.

אם את/ה או מישהו בסביבתך חש מצוקה וירידה בתפקוד נוכח מחלה ,מצב בריאותי או משבר חיים, את/ה מוזמן/נת ליצור איתי קשר וביחד נתאים תוכנית טיפולית המתאימה לצרכיך. שחר בורוכוב - 0506351043

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שחר בורוכוב, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שחר בורוכוב ובאחריותו/ה.