פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
זאביק אלישע נוימן
תאריך רישום: 30/1/2017
גילוי נאות: משתמש זה לא אימת את הרשאתו המקצועית. למידע אודות הרשאה מקצועית
כתבו אלי

מטפל במוסיקה, מוסמך התואר השני (M.A) מאוניברסיטת בר אילן, לומד פסיכותרפיה פסיכודינמית, בחוג לפסיכולוגיה, באוניברסיטת חיפה. תואר ראשון בחינוך מוסיקלי וחינוך מיוחד מגן עד י"ב (B.Ed), במכללת לוינסקי לחינוך, במסלול המצוינות בשילוב תעודת הוראה מטעם משרד החינוך. מוסיקאי יוצר, למד בבית ספר רימון למוסיקה וג'אז, מנגן בפסנתר, שר, מתופף ומאלתר.

מטפל בקבוצות ובאופן פרטני בבית חולים לב השרון, בפרדסיה ובמרכז שיקום אילנית, בפרדס חנה, עם מטופלים בוגרים מבריאות הנפש. כמו כן מטפל בקליניקה נעימה באיזור השרון עם מבוגרים, נוער, ילדים והדרכות הורים.

המוסיקה מלווה את נפשו של האדם עוד משחר היותו עובר, השומע את פעימות הלב של אימו, בקצב קבוע ומשתנה. הקולות, הצלילים, השפה והמוסיקה, מלווים אותנו לאורך כל החיים ועמם החוויות והרגשות הנלווים אליהם. מחקרים בתחום קליטת המוסיקה במוחנו, מראים כי אין מרכז אחד לקליטת המוסיקה, כי אם רשת נרחבת של איזורים בכל רחבי המוח. לכן כוחה של המוסיקה ככלי טיפולי הינה חזקה ומשמעותית, עוקפת הגנות, נוגעת ברגש, עוזרת לתקשורת, מחברת, מעמיקה ומקרבת, מטלטלת ובונה ובשילוב הקשר הטיפולי, ניתן לעבור תהליכים דינאמיים משמעותיים והתפתחות אישית.

זאביק

0523729178

כל הפרטים המובאים בעמוד זה ובכללם שם המשתמש נוסחו על ידי המשתמש/ת ובאחריותו/ה