לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
רעות רייכרט בלום

רעות רייכרט בלום

רעות רייכרט בלום

פסיכולוגית בהתמחות קלינית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-138236

אודות רעות רייכרט בלום בקצרה:

הכניסה לטיפול מדמה מבחינתי כניסה ליער סבוך, כשאין תמיד נקודת התחלה ויציאה ברורה, והמטרה הינה למצוא שביל אישי שיביא להקלה ולחיים מלאים ובריאים יותר. במסע שכזה, אני מאמינה כי דרוש עוד אדם, שיהיה לצידך בנוכחות חיה,...

פניה אל רעות רייכרט בלום

אודות רעות רייכרט בלום

הכניסה לטיפול מדמה מבחינתי כניסה ליער סבוך, כשאין תמיד נקודת התחלה ויציאה ברורה, והמטרה הינה למצוא שביל אישי שיביא להקלה ולחיים מלאים ובריאים יותר. במסע שכזה, אני מאמינה כי דרוש עוד אדם, שיהיה לצידך בנוכחות חיה, ושישרוד יחד איתך את תלאות הדרך. 

מעבר לעבודתי בקליניקה פרטית, כיום אני עובדת כפסיכולוגית בהתמחות קלינית במחלקת אשפוז למבוגרים בקריה הרפואית רמב"ם בחיפה, וכן כפסיכולוגית, מזה כארבע שנים, בשירות הפסיכולוגי החינוכי בחוף השרון במסגרות הגיל הרך. בעברי, עשיתי פרקטיקום והתמחתי לאורך שלוש שנים כפסיכולוגית קלינית במרפאת ילדים ונוער בביה"ח רות רפפורט לילדים, בקריה הרפואית רמב"ם בחיפה. 

מטפלת בילדים, מתבגרים ומבוגרים, מתוך ראייה פסיכודינמית, אך משלבת גם בעת הצורך גישות אחרות בפסיכולוגיה (טיפול דיאדי, טיפול קוגניטיבי-התנהגותי; CBT וטיפול דיאלקטי-התנהגותי; DBT), ובהתאם מתנהלת גם מעמדה אינטגרטיבית יותר ושייחודית לקווי המתאר והצרכים של המטופל הספציפי. בעבודתי הטיפולית עם ילדים ומתבגרים, ובהתאם לגיל ההתפתחותי, אני משלבת בין התערבויות הנעות בין משחק ויצירת שיח, וכן מערבת בתוך הטיפול גם הדרכות הורים.

בוגרת תואר ראשון (BA) בפסיכולוגיה בהצטיינות, במרכז הבינתחומי הרצליה.

בוגרת תואר שני (MA) בפסיכולוגיה קלינית-רפואית בהצטיינות, ב- Eotvos Lorand University, בודפשט, הונגריה.

מקבלת בקליניקה במרכז ת"א.

מוזמנים ליצור קשר לפגישת היכרות- 0528540733

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של רעות רייכרט בלום, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי רעות רייכרט בלום ובאחריותו/ה.