פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×צילום מאת Nisim Touitou
Nisim Touitou ©
זכור אותי
דודי רז
דודי רז

דודי רז

עובד סוציאלי מאומת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 33338

אודות

דודי רז, עובד סוציאלי קליני M.S.W, מומחה בחינוך מיוחד M.A. ומטפל רגשי הנעזר בעלי חיים. עוסק בטיפול בילדים, מתבגרים ומבוגרים, באוכלוסיות עם הפרעות התפתחותיות, הפרעת התנהגות, הפרעת קשב וריכוז, אוטיזם, אספרגר, לקויות...

פניה אל דודי רז

דודי רז,

עובד סוציאלי קליני M.S.W, מומחה בחינוך מיוחד M.A. ומטפל רגשי הנעזר בעלי חיים. עוסק בטיפול בילדים, מתבגרים ומבוגרים, באוכלוסיות עם הפרעות התפתחותיות, הפרעת התנהגות, הפרעת קשב וריכוז, אוטיזם, אספרגר, לקויות למידה, קשיים במיומנויות חברתיות, חרדה, דיכאון, אבדן, אבל ומשברי חיים.

השכלה:

במקביל לידע אקדמי רכשתי ניסיון מקצועי בטיפול פרטני וקבוצתי בתחום בריאות הנפש, בקרב ניצולי שואה ובגני ילדים ובתי ספר בחינוך המיוחד.

העשייה המקצועית שלי כוללת הנחיית קבוצות טיפוליות וסדנאות שחלקן בשילוב בעלי חיים, במקביל להיותי מרצה ומדריך בתחום הטיפול בעזרת בעלי חיים, וכותב מאמרים בתחום.  

בטיפול אני עובד בגישה פסיכודינאמית תוך ראייה הוליסטית של הסתכלות נרחבת על כל תחומי החיים וצרכיו של המטופל. עובד במרכז תל אביב.

דרכי התקשרות: בטלפון 050-7311106 ובאימייל david1raz@gmail.com

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של דודי רז, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי דודי רז ובאחריותו/ה.