לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
עידן רוה

עידן רוה

עידן רוה

פסיכולוג רפואי מומחה

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-150462
מורשה לעסוק בהיפנוזה מאומת
מספר רשיון: 44369

פסיכולוג רפואי מומחה. מקבל בקליניקה פרטית ביפו- מבוגרים ומתבגרים. התמחיתי והוכשרתי בפסיכולוגיה רפואית במסגרת ״מרפאה פסיכולוגית״ בתל אביב, המרכז הרפואי ״שמיר״ (אסף הרופא) והמרכז הרפואי ״מאיר״. בשנים אלו התמקדתי בעבודה... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל עידן רוה

עידן רוה השיב ל 67% מהפניות (על פי משוב מ-3 פונים לפחות)

אודות עידן רוה

פסיכולוג רפואי מומחה. מקבל בקליניקה פרטית ביפו- מבוגרים ומתבגרים.

התמחיתי והוכשרתי בפסיכולוגיה רפואית במסגרת ״מרפאה פסיכולוגית״ בתל אביב, המרכז הרפואי ״שמיר״ (אסף הרופא) והמרכז הרפואי ״מאיר״.

בשנים אלו התמקדתי בעבודה מרפאתית ברפואה ראשונית בקהילה עם מבוגרים וילדים המתמודדים עם מצבי חולי כרוניים מגוונים, פסיכוסומטיקה, דחק, דיכאון וחרדה. כמו כן פינה חמה הוקדשה לשיתוף פעולה עם המרפאה הגאה ועבודה במסגרת הקליניקה של האגודה למען הלהט"ב. בנוסף בעל ניסיון בעבודה שוטפת בבתי חולים בעבודה עם מטופלים, משפחות וצוותים במרפאות ומחלקות אשפוז וטיפול נמרץ ילדים וכן במסגרת התמודדות עם מחלות אונקולוגיות ומצבים סופניים במבוגרים. גישתי אינטגרטיבית ומשלבת עבודה ממוקדת, שימוש בטכניקות פסיכופיזיולוגיות וחשיבה דינאמית. מורשה להיפנוט ובעל הכשרה בשיטות נוספות לטיפול בטראומה (EMDR, SEE FAR CBT). 

דרכי התקשרות:

נייד: 0526690885

מייל: idanraveh2010@gmail.com

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של עידן רוה, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי עידן רוה ובאחריותו/ה.