לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
תמר מאיה שי

תמר מאיה שי

תמר מאיה שי

פסיכולוגית בהתמחות קלינית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-151378

אודות תמר מאיה שי בקצרה:

שמי תמר, פסיכולוגית בהתמחות קלינית, מטפלת במבוגרים ובנוער בקליניקה פרטית בתל אביב, מאמינה בטיפול פתוח ואקטיבי ומשלבת בטיפול ערכים של קבלה וחמלה הלקוחים מהפילוסופיה הבודהיסטית, הקרובה לליבי. לעיתים החיים מזמנים...

פניה אל תמר מאיה שי

תמר מאיה שי השיבה ל 67% מהפניות (על פי משוב מ-3 פונים לפחות)

אודות תמר מאיה שי

שמי תמר, פסיכולוגית בהתמחות קלינית, מטפלת במבוגרים ובנוער בקליניקה פרטית בתל אביב, מאמינה בטיפול פתוח ואקטיבי ומשלבת בטיפול ערכים של קבלה וחמלה הלקוחים מהפילוסופיה הבודהיסטית, הקרובה לליבי.

לעיתים החיים מזמנים לנו כאבים ומשברים שמעלים צורך לעשות סדר בבלגן וא.נשים רבים פונים.ות לטיפול מתוך צורך זה. כמטפלת וכאדם, אני מאמינה שטיפול פסיכולוגי אכן יכול לשמש מרפא לנפש דרך הדבר שעושה אותנו אנושיים - היכולת שלנו לתקשר ולעבור שינוי נפשי במסגרת קשר מיטיב ולא שיפוטי עם אדם אחר. מעבר לכך, אני מאמינה כי טיפול פסיכולוגי יכול לא רק להקל את מכאובי הנפש אלא גם לתת במה לכוחות הנפש, לרצונותיה ובעיקר לצמיחתה.
כמו כן, אני מאמינה בטיפול שרואה את המטופל.ת בהקשר החברתי והמגדרי שלה או שלו ושנותן הכרה והבנה לקשיים שעולים לא פעם מהקשר זה.

במהלך שנות עבודתי במגוון מסגרות טיפלתי במצבי משבר שונים כמו דכאון, טראומה, חרדה, אבל ואובדן. כמו כן, יש לי ניסיון בטיפולים סביב קשיים בזוגיות ובמציאת זוגיות, שאלות של זהות מינית מגדרית וחברתית, טיפולי פוריות, הריון ולידה.

בכל שאלה, מזמינה אתכם.ן ליצור קשר טלפונית.

השכלה:

M.A. בפסיכולוגיה קלינית, אוניברסיטת תל אביב
עבודת התזה שלי עסקה בויסות רגשי של כעס
B.A. בפסיכולוגיה ובאמנות, אוניברסיטת בן גוריון בנגב
קורס הנחיית קבוצות בנושאי מין ומגדר, אוני' ת"א
קורס הנחיית קבוצות, אוני' ת"א

ניסיון מקצועי:

עמותת "עמך"
מרפאת מבוגרים במרכז לברה"נ יפו
מרפאת ילדים ונוער בי"ח גהה פ"ת
עמותת מסל"ן לסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית ואלימות
המרפאה לטיפול בהפרעות אכילה, בי"ח סורוקה
עבודה עם מתבגרות בסיכון דרך עמותת "ענב"

פרטים ליצירת קשר:

tamarsh.clinic@gmail.com
054-2194211

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של תמר מאיה שי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי תמר מאיה שי ובאחריותו/ה.