פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
מאיה גלוטמן
מאיה גלוטמן

מאיה גלוטמן

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-122957

אודות

פסיכולוגית קלינית מומחית, עובדת עם מגוון רחב של קשיים פסיכולוגים והתמודדות עם אירועי חיים, בין היתר חרדה (כללית וחברתית), דיכאון, הימנעות, קונפליקטים משפחתיים, טראומה, הפרעה אובססיבית-קומפולסיבית, קשיי הסתגלות,...

בתקופה זו אני זמינה למתן עזרה ראשונה נפשית בהתנדבות לשוהים בבידוד. זהו יעוץ תמיכתי טלפוני בלבד ואינו מהווה תחליף לטיפול.
ניתן להתקשר אלי ל 0547505468 בימים:
ראשון, בין 13:00 ל 15:00

פניה אל מאיה גלוטמן

פסיכולוגית קלינית מומחית, עובדת עם מגוון רחב של קשיים פסיכולוגים והתמודדות עם אירועי חיים, בין היתר חרדה (כללית וחברתית), דיכאון, הימנעות, קונפליקטים משפחתיים, טראומה, הפרעה אובססיבית-קומפולסיבית, קשיי הסתגלות, וקשיים באיזון בין עבודה וחיים. בנוסף, יש לי ניסיון ואהבה לעבודה עם תרמילאים, נוודים דיגיטאליים, ואנשים ברילוקיישן, עם האתגרים והמשברים הייחודים האופייניים למצבים אלו.

העמדה הטיפולית שלי היא ליבראלית, חמה, מאפשרת ואינטגרטיבית. אני מאמינה שעל מנת לאפשר צמיחה פסיכולוגית, יש צורך במרחב ומערכת יחסים בטוחה. טיפול נפשי הוא תהליך לפיתוח והגדלת הגמישות והחופש הפנימי, במקביל למציאת דרכים לשינוי המציאות החיצונית כך שתתמוך ותקל על השינויים הפנימיים. הגישה הטיפולית שלי משלבת טיפול דינאמי, קוגניטיבי-התנהגותי וטיפול בקבלה ומחוייבות. בנוסף לאלו, כבעלת הכשרה וניסיון בפסיכותרפיה בתאטרון פלייבק, אני עושה שימוש בעבודתי בחשיבה מטאפורית ובטכניקות מתחום הטיפול ביצירה והבעה. כל טיפול מותאם כמובן לצרכיו ואופיו של המטופל, ומשתנה לאורך העבודה המשותפת בהתאם לצרכים.

בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד באוניברסיטת תל אביב. עבדתי במרפאה הפסיכולוגית של שניידר (מרפאה כללית ומרפאת חרדה), בשירות הפסיכולוגי של אוניברסיטת תל אביב, במחלקה הפתוחה בגהה ובעמותת מים שקטים למתמודדים עם חרדה חברתית. היום מקבלת בקליניקה פרטית בזום. 

https://www.mayaglotman.com/ 054-7505478, glotmanmaya@gmail.com, 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של מאיה גלוטמן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי מאיה גלוטמן ובאחריותו/ה.