לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
מאיה גלוטמן

מאיה גלוטמן

מאיה גלוטמן

פסיכולוגית קלינית מומחית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-122957

אודות מאיה גלוטמן בקצרה:

פסיכולוגית קלינית מומחית, עובדת במעלות ובזום. אני עובדת עם מגוון רחב של קשיים פסיכולוגים והתמודדות עם אירועי חיים, בין היתר חרדה (כללית וחברתית), דיכאון, הימנעות, קונפליקטים משפחתיים, טראומה, הפרעה אובססיבית-קומפולסיבית,...

פניה אל מאיה גלוטמן

מאיה גלוטמן השיבה ל 50% מהפניות (על פי משוב מ-3 פונים לפחות)

אודות מאיה גלוטמן

פסיכולוגית קלינית מומחית, עובדת במעלות ובזום. אני עובדת עם מגוון רחב של קשיים פסיכולוגים והתמודדות עם אירועי חיים, בין היתר חרדה (כללית וחברתית), דיכאון, הימנעות, קונפליקטים משפחתיים, טראומה, הפרעה אובססיבית-קומפולסיבית, קשיי הסתגלות, וקשיים באיזון בין עבודה וחיים. בנוסף, יש לי ניסיון ואהבה לעבודה עם תרמילאים, נוודים דיגיטאליים, ואנשים ברילוקיישן, עם האתגרים והמשברים הייחודים האופייניים למצבים אלו.

העמדה הטיפולית שלי היא ליבראלית, חמה, מאפשרת ואינטגרטיבית. אני מאמינה שעל מנת לאפשר צמיחה פסיכולוגית, יש צורך במרחב ומערכת יחסים בטוחה. טיפול נפשי הוא תהליך לפיתוח והגדלת הגמישות והחופש הפנימי, במקביל למציאת דרכים לשינוי המציאות החיצונית כך שתתמוך ותקל על השינויים הפנימיים. הגישה הטיפולית שלי משלבת טיפול דינאמי, קוגניטיבי-התנהגותי וטיפול בקבלה ומחוייבות. בנוסף לאלו, כבעלת הכשרה וניסיון בפסיכותרפיה בתאטרון פלייבק, אני עושה שימוש בעבודתי בחשיבה מטאפורית ובטכניקות מתחום הטיפול ביצירה והבעה. כל טיפול מותאם כמובן לצרכיו ואופיו של המטופל, ומשתנה לאורך העבודה המשותפת בהתאם לצרכים.

אני מרצה ומעבירה סדנאות בנוגע להתמודדות עם חרדה חברתית, דחיינות, חרדת בחינות, הורות לילדים עם חרדה, תרמילאות ונוודות במבט פסיכולוגי, ועוד

בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד באוניברסיטת תל אביב. עבדתי במרפאה הפסיכולוגית של שניידר (מרפאה כללית ומרפאת חרדה), בשירות הפסיכולוגי של אוניברסיטת תל אביב, במחלקה הפתוחה בגהה ובעמותת מים שקטים למתמודדים עם חרדה חברתית. היום מקבלת בקליניקה פרטית במעלות ובזום. 

https://www.mayaglotman.com/ 054-7505478, glotmanmaya@gmail.com, 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של מאיה גלוטמן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי מאיה גלוטמן ובאחריותו/ה.