פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
גיל שמש
גיל שמש

גיל שמש

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-145407

אודות

שמי גיל ואני פסיכולוג קליני. את ניסיוני המקצועי צברתי במקומות שונים, ובהם התחנה לטיפול בילד ובנוער ע"ש איל"ן בירושלים, בשירות הפסיכולוגי החינוכי של מבשרת ציון, ביחידה לרפואת גוף-נפש לילדים ולנוער של בית...

פניה אל גיל שמש

שמי גיל ואני פסיכולוג קליני. את ניסיוני המקצועי צברתי במקומות שונים, ובהם התחנה לטיפול בילד ובנוער ע"ש איל"ן בירושלים, בשירות הפסיכולוגי החינוכי של מבשרת ציון, ביחידה לרפואת גוף-נפש לילדים ולנוער של בית חולים גהה ובבית החולים הדסה עין כרם. בבית החולים הדסה התמחיתי במחלקה האשפוזית של הנוער והמתבגר, בעבודה עם הסובלים מהפרעות פסיכיאטריות מורכבות וממשברי חיים קשים ועם משפחותיהם. כיום אני מתמחה במרפאה הפסיכיאטרית בהדסה עין כרם, ומשמש כחבר צוות ב"יחידה להתערבות במשבר", המעניקה טיפול קצר וממוקד במצבי חירום. בנוסף, אני עובד באופן פרטי בקליניקה במודיעין.

אני מטפל במבוגרים, במתבגרים, ובילדים בשילוב הדרכת הורים. ניסיוני העיקרי הוא בעבודה עם הסובלים מהפרעות אכילה, דיכאון, אובדנות, פגיעות עצמיות, OCD, הפרעות חרדה, הפרעות פסיכוסומאטיות ואוטיזם בתפקוד גבוה. כמו כן, אני מלווה מטופלים רבים בהתמודדותם עם אובדן, גירושים, טראומה, שאלות הנוגעות לזהות מינית, להתפתחות מקצועית ולגיוס לצה"ל. אני מטפל גם בשפה האנגלית ומנוסה בעבודה עם הציבור הדתי והחרדי. 

אני בעל BSc בפסיכולוגיה וביולוגיה בהצטיינות מהאוניברסיטה העברית ו – MA בפסיכולוגיה קלינית מהמכללה האקדמית תל אביב יפו. גישתי הטיפולית היא אינטגרטיבית. אני מטפל בשיטה הפסיכודינאמית, ולאורך הכשרתי התנסתי בעבודה באמצעות מספר גישות וכלים טיפוליים נוספים, ובהם טיפול קוגניטיבי התנהגותי, ביופידבק ו – DBT, בהם אני עושה שימוש בהתאם לצרכיו של כל מטופל.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של גיל שמש, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי גיל שמש ובאחריותו/ה.