לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
רומי ארן שורץ

רומי ארן שורץ

רומי ארן שורץ

פסיכולוגית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-151177

שמי רומי ארן שורץ, פסיכולוגית רפואית מומחית. יש לי ניסיון טיפולי של כ-5 שנים. במהלך שנות עבודתי כפסיכולוגית צברתי נסיון בעבודה עם אוכלוסיה מגוונת ובמגוון גילאים. בין היתר, עבדתי בבתי חולים שונים בהם צברתי נסיון... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל רומי ארן שורץ

אודות רומי ארן שורץ

שמי רומי ארן שורץ, פסיכולוגית רפואית מומחית.

יש לי ניסיון טיפולי של כ-5 שנים.

במהלך שנות עבודתי כפסיכולוגית צברתי נסיון בעבודה עם אוכלוסיה מגוונת ובמגוון גילאים. בין היתר, עבדתי בבתי חולים שונים בהם צברתי נסיון בעבודה עם מבוגרים, ילדים ומתבגרים (והוריהם) המתמודדים עם מצבים רפואיים (אקוטיים וכרוניים) ופסיכוסומטיים שונים.
כיום עובדת בקליניקה פרטית עם מגוון רחב של מקרים.

הטיפול בעיני הוא מקום בו ניתן להתבונן בקושי ולקבל כלים שיסייעו להתמודד עמו. אני מטפלת באוריינטציה דינמית בשילוב כלים התנהגותיים וחשיבה בודהיסטית (מיינדפולנס), ומאמינה בגישה טיפולית שמאפשרת חקירה משותפת במרחב בטוח. 

תחומי טיפול: התמודדות עם מחלות כרוניות ואקוטיות, פסיכוסומטיקה ומצבים גופניים לא ברורים, ניהול והפחתת סטרס, חרדות, דיכאון, מצבי משבר, אבל ואובדן.

בנוסף, בעלת עניין מיוחד בעבודה עם צוותים רפואיים בנושאים הקשורים לניהול והתמודדות עם סטרס, מניעת שחיקה ובניית חוסן.

מאמרים מקצועיים:

Oren-Schwartz, R., Aizik-Reebs, A., Yuval, K., Hadash, Y., & Bernstein, A. (2022). Effect of mindfulness-based trauma recovery for refugees on shame and guilt in trauma recovery among African asylum-seekers. Emotion.

Hadash, Y., Veksler, T., Dar, O., Oren-Schwartz, R., & Bernstein, A. (2024). Peak Experiences During Mindfulness Meditation Retreats and Their Salutary and Adverse Impact: A Prospective Matched-Controlled Intervention Study. Journal of Consulting and Clinical Psychology.‏‏

דרכי התקשרות: נייד – 0549732695. מייל - romioren@gmail.com

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של רומי ארן שורץ, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי רומי ארן שורץ ובאחריותו/ה.