פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ורד אמיתי משיח

ורד אמיתי משיח

ורד אמיתי משיח

עובדת סוציאלית

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 19736

אודות ורד אמיתי משיח בקצרה:

עובדת סוציאלית M.S.W  אני מציעה מפגשים טיפוליים ליחידים ולזוגות. כמו כן בעלת התמחות בעבודה עם כבדי ראייה ועיוורים, לאחר עבודה של 12 שנים עם עיוורים וכבדי ראייה. אשמח לסייע בייעוץ למשפחות בהן אדם המתמודד עם לקות...

פניה אל ורד אמיתי משיח

דוברת עברית.

אודות ורד אמיתי משיח

עובדת סוציאלית M.S.W

 אני מציעה מפגשים טיפוליים ליחידים ולזוגות. כמו כן בעלת התמחות בעבודה עם כבדי ראייה ועיוורים, לאחר עבודה של 12 שנים עם עיוורים וכבדי ראייה. אשמח לסייע בייעוץ למשפחות בהן אדם המתמודד עם לקות ראייה. 

בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית M.S.W, תואר ראשון בחינוך מיוחד B.E.D . בנוסף אני מגשרת לפי שיטת מרכז "גבים".

הטיפול מיועד לכל אדם אשר מרגיש צורך בשיחות עקב מצב משברי, התמודדות עם קושי אישי או קושי משפחתי, או מעוניין בשינוי בחייו.

הטיפול יכול להיות קצר מועד או ארוך טווח.

בנוסף אני מציעה טיפול גישורי לזוגות החווים קשיים בזוגיות שלהם ומעוניינים לנסות לפתור את בעייתם ללא טיפול ארוך טווח. אף שזה אינו תחליף לטיפול, אני מציעה סוג טיפול זה שעשוי לשפר את איכות החיים יחדיו. אין הכוונה לגישור לגירושין בהקשר זה, אלא לנסיון לפתור קונפליקטים בין בני הזוג בשיטה אחרת שהינה קצרת מועד.

באשר לשיטת הטיפול, אינני מאמינה בטיפול לפי שיטת טיפול כזו או אחרת, אלא בהתאמת הטיפול לאדם היושב מולי, לצרכיו ומתוך אמונה ביכולת לעזור לאנשים לבצע שינוי בחייהם.

אשמח להיות שותפה לשינוי בחייכם!

ורד אמיתי משיח

טלפון: 050-3440268

דוא"ל: veredami49@gmail.com

הקליניקה נמצאת בבאר שבע

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ורד אמיתי משיח, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ורד אמיתי משיח ובאחריותו/ה.