פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
גנית שקד

גנית שקד

גנית שקד

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 25990

אודות גנית שקד בקצרה:

מטפלת בקליניקה פרטית ברמת אביב, בעלת נסיון והכשרה בפסיכותרפיה דינמית. מטפלת בצעירים ובסטודנטים המחפשים את הדרך בעבודה, בלימודים, בזוגיות ובתחום החברתי. מציעה פסיכותרפיה למבוגרים ומתבגרים, וכן הדרכת הורים. ליצירת...

פניה אל גנית שקד

דוברת עברית.

אודות גנית שקד

מטפלת בקליניקה פרטית ברמת אביב, בעלת נסיון והכשרה בפסיכותרפיה דינמית. מטפלת בצעירים ובסטודנטים המחפשים את הדרך בעבודה, בלימודים, בזוגיות ובתחום החברתי. מציעה פסיכותרפיה למבוגרים ומתבגרים, וכן הדרכת הורים. ליצירת קשר: 054-6574117 או ganitshaked@gmail.com . 

www.ganitshaked.com

אני בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מהאוניברסיטה העברית, ותואר שני בעבודה סוציאלית במסלול טראומה מאוניברסיטת ת"א. בוגרת המסלול התלת שנתי בפסיכותרפיה פסיכודינמית במסגרת השירות הפסיכולוגי של האוניברסיטה העברית. 

בעלת 10 שנות נסיון בטיפול בתחנה לבריאות הנפש בצפון ירושלים, השירות הפסיכולוגי באוניברסיטה העברית, קופ"ח מכבי ו"רעות - דלת פתוחה" - יעוץ וטיפול לצעירים בעלי מוגבלויות. 

אני מאמינה בחשיבותו של קשר טיפולי חם, אותנטי, מקבל וקרוב. חשוב לי ליצור בחדר הטיפול מרחב בטוח בו ניתן לעבד רגשות וחוויות. הטיפול בעיניי מעניק אפשרות לחיבור עמוק לעצמי להגדלת טווח האפשרויות ולצמיחה נפשית. אני עובדת לאורם של וויניקוט, ביון, אוגדן והגישה ההתיחסותית. 

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של גנית שקד, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי גנית שקד ובאחריותו/ה.