פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
עדי לביא-רוטנברג

עדי לביא-רוטנברג

עדי לביא-רוטנברג

פסיכולוגית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-136300

אודות עדי לביא-רוטנברג בקצרה:

M.A בפסיכולוגיה קלינית-שיקומית (אונ' בר-אילן). כיום, פסיכולוגית בהתמחות שיקומית (מ.ר 27-136300), ודוקטורנטית באונ' בר אילן. עובדת עם ילדים, מתבגרים ומבוגרים בגישה אינטגרטיבית, המשלבת טיפול בגישה שיקומית-מערכתית-תמיכתית,...

פניה אל עדי לביא-רוטנברג

אודות עדי לביא-רוטנברג

M.A בפסיכולוגיה קלינית-שיקומית (אונ' בר-אילן). כיום, פסיכולוגית בהתמחות שיקומית (מ.ר 27-136300), ודוקטורנטית באונ' בר אילן.

עובדת עם ילדים, מתבגרים ומבוגרים בגישה אינטגרטיבית, המשלבת טיפול בגישה שיקומית-מערכתית-תמיכתית, ובגישה קוגניטיבית-התנהגותית (CBT), בהתאם לצרכי הפונה.

בעלת ניסיון ​​​​​בעבודה טיפולית ושיקומית לאחר מצבי משבר שונים (התמודדות עם פגיעות, נכויות, מחלות כרוניות ואבחנות פסיכיאטריות). כמו כן, בעלת ניסיון בעבודה קוגניטיבית-התנהגותית עם מטופלים על הספקטרום, וכן עם מטופלים המתמודדים עם הפרעות חרדה, הפרעה טורדנית-כפייתית (OCD), תסמונת טורט.

בעבר, פסיכולוגית בקליניקה הקהילתית של המחלקה לפסיכולוגיה באונ' בר-אילן, וכן בבית החולים 'בית לוינשטיין', במחלקה המיועדת לשיקום לאחר נזקים מוחיים.

כיום, פסיכולוגית במרכז רקנאטי בת"א מטעם המכון הלאומי לשיקום נפגעי ראש, וכן פסיכולוגית ביחידה לתסמונת הספקטרום האוטיסטי במרכז "בית אחד".

מבחינה מחקרית, מתעניינת בתחום השיקום הפסיכיאטרי, התמודדות עם אבחנות פסיכיאטריות והערכת התערבויות פסיכותרפויטיות לקידום יכולות מטא-קוגנטיביות, קידום רווחה נפשית ואיכות החיים.

ליצירת קשר: 054-6384405

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של עדי לביא-רוטנברג, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי עדי לביא-רוטנברג ובאחריותו/ה.