פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
מאיה כרמלי כהן

מאיה כרמלי כהן

מאיה כרמלי כהן

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-113062

אודות מאיה כרמלי כהן בקצרה:

פסיכולוגית קלינית מומחית מ.ר.36973 טיפול פסיכולוגי ואבחון פסיכודיאגנוסטי של ילדים, תבגרים ומבוגרים. MA בפסיכולוגיה קלינית של הילד באוניברסיטת בר אילן. אני עובדת בקליניקה פרטית, בה אני מטפלת ומאבחנת ילדים מתבגרים...

פניה אל מאיה כרמלי כהן

דוברת עברית.

אודות מאיה כרמלי כהן

פסיכולוגית קלינית מומחית מ.ר.36973

טיפול פסיכולוגי ואבחון פסיכודיאגנוסטי של ילדים, תבגרים ומבוגרים.

MA בפסיכולוגיה קלינית של הילד באוניברסיטת בר אילן.

אני עובדת בקליניקה פרטית, בה אני מטפלת ומאבחנת ילדים מתבגרים ומבוגרים.

אני מתמחה בעיבוד טראומה ואבדן. אני מרבה לעבוד עם ילדים הסובלים מחרדות, קשיי ויסות וקשיי התנהגות, כמו גם עם ילדים הסובלים מסימפטומים עיקשים של אנקופרזיס ואנורזיס. העבודה הטיפולית עם הילדים מלווה בהדרכת הורים ועבודה עם הצוות החינוכי המקיף את הילד. בנוסף, אני עובדת עם ילדים ומתבגרים המתמודדים עם מצבי חיים מורכבים כמו התמודדות עם גירושים ואבדן.

בעבודה עם מבוגרים אני פוגשת אנשים הסובלים מדיכאון, חרדה, קושי במציאת זוגיות, עבודה והתמודדות עם דרישות החיים. בנוסף, אני עובדת עם אנשים הסובלים מסימפטומים שונים הקשורים לפוסט טראומה ואבדן, ואנשים המתמודדים עם מחלות נפשיות קשות יותר. אני מאמינה בטיפול קרוב, המשלב כלים דינאמיים, קוגניטיביים התנהגותיים ואלמנטים של מנדפולנס, המותאמים אישית לכל אדם.

פסיכולוגית בבית החולים כפר שאול ירושלים. התמחות במצבי טראומה: נפגעי תקיפה מינית, פגיעה מינית במשפחה והלם קרב. התמודדות עם מצבי משבר סביב דיכאון, פגיעה עצמית ופסיכוזה. קושי בויסות רגשי והתנהגותי.

פסיכולוגית בתחנה לטיפול בילדים ונוער ע"ש אילן בירושלים. טיפול בילדים, מתבגרים והדרכת הורים. התמודדות עם אבדן, דיכאון, קשיים בויסות רגשי וחרדות. ילדים העסובלים מסמפטומים גופניים סביב חרדה ושאלה סביב הזהות המינית.

פסיכולוגית בשרות הפסיכולוגי חינוכי נס ציונה. עבודה כפסיכולוגית במספר גני ילדים ובבית ספר יסודי. הדרכת הורים, בחינת בשלות בעליה לכיתה א' והתערבות במצבי משבר.

 

מייל: carmelicohen@gmail.com

מאיה- 050-8335550

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של מאיה כרמלי כהן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי מאיה כרמלי כהן ובאחריותו/ה.