לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
שי מזרחי

שי מזרחי

שי מזרחי

פסיכולוגית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-159381

אודות שי מזרחי בקצרה:

נעים מאוד, שמי שי ואני פסיכולוגית בהתמחות קלינית. אני מציעה טיפול פסיכולוגי דינמי במבוגרים.ות, נוער וילדים.ות בטיפול פרטני ובהדרכות הורים בקליניקה פרטית בתל אביב. אני מאמינה בהקשבה, בחשיבות של מרחב פתוח ולא שיפוטי...

פניה אל שי מזרחי

אודות שי מזרחי

נעים מאוד, שמי שי ואני פסיכולוגית בהתמחות קלינית. אני מציעה טיפול פסיכולוגי דינמי במבוגרים.ות, נוער וילדים.ות בטיפול פרטני ובהדרכות הורים בקליניקה פרטית בתל אביב.

אני מאמינה בהקשבה, בחשיבות של מרחב פתוח ולא שיפוטי וביכולת של התבוננות משותפת בתוך קשר מיטיב, כדי לעורר ולהניע תהליכי שינוי עמוקים.

מטפלת ומלווה במגוון רחב של קשיים, ביניהם: מצבי דיכאון, חרדה, מצבי משבר וטראומה, צמתי חיים, קשיים בתחום הבינאישי, בתחום הזוגי או ביחסים המשפחתיים, בדימוי העצמי, קשיי הסתגלות וחוסר סיפוק, ביצירה ובמימוש עצמי.

בעלת ניסיון בטיפול במבוגרים.ות וכן ניסיון טיפולי במרפאה לבריאות הנפש לילדים.ות ונוער בלוד, ובגני תקשורת של העמותה לילדים בסיכון, בילדים עם הפרעות על הספקטרום האוטיסטי וליווי משפחותיהם.

מקבלת בקליניקה פרטית בדרום תל אביב.

לתיאום פגישה ניתן לפנות בטלפון 0544560879

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שי מזרחי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שי מזרחי ובאחריותו/ה.