לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
מאיה הכט

מאיה הכט

מאיה הכט

פסיכולוגית שיקומית בהתמחות

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-142179

נעים להכיר, אני פסיכולוגית בהתמחות שיקומית שמטפלת בזום ובקליניקה פרטית בשכונת בית הכרם בירושלים. אני בעלת ניסיון בטיפול בהפרעות כאב, חרדה, דיכאון, והתמודדות עם משברי חיים. לאורך השנים ליוויתי מטופלים.ות בתהליך... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל מאיה הכט

אודות מאיה הכט

נעים להכיר, אני פסיכולוגית בהתמחות שיקומית שמטפלת בזום ובקליניקה פרטית בשכונת בית הכרם בירושלים. אני בעלת ניסיון בטיפול בהפרעות כאב, חרדה, דיכאון, והתמודדות עם משברי חיים. לאורך השנים ליוויתי מטופלים.ות בתהליך השיקום לאחר אירועים רפואיים אקוטיים כגון אירועים מוחיים או תאונות דרכים, וכן בהסתגלות לשינויים של החיים עם מחלה כרונית. בנוסף, טיפלתי גם בבני ובנות משפחה שהתמודדו עם עומס, חרדה ואובדן על רקע טיפול בקרוב עם מחלה קשה. תחום נוסף הקרוב במיוחד לליבי הוא הנגשת טיפול לא שיפוטי עבור קהילת הלהט"ב, ולא.נשים בעלי התמיינות מינית שונה (אינטרסקס) בפרט. 
הגישה הטיפולית שלי הינה דינאמית, אקזיסטנציאליסטית ומודעת קשר גוף-נפש. חשוב לי ליצור עבור מטופליי ומטופלותיי מרחב בטוח ומחזיק לעיבוד אתגרי החיים ובחינת דרכי התמודדות אפשריות. אני מאמינה ששמירה על שיח בגובה העיניים וגישה יצירתית לטיפול יאפשרו לתת את המענה הטיפולי המדויק ביותר. 

אני מקבלת מטופלים בקליניקה בשכונת בית הכרם בירושלים ובמרפאת פסיפ"ס במודיעין.
ניתן ליצור איתי קשר במספר: 0545837330

או לפנות למרפאה: https://psifas-clinic.co.il/%D7%9E%D7%90%D7%99%D7%94-%D7%94%D7%9B%D7%98/

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של מאיה הכט, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי מאיה הכט ובאחריותו/ה.