פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ירון זיו

ירון זיו

ירון זיו

עובד סוציאלי מאומת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 19809

אודות ירון זיו בקצרה:

שמי ד"ר ירון זיו והנני משמש כמנהל את "מעוף"-המרכז הישראלי לגשטאלט בשילוב אומנויות. אני בעל תואר שני בעבודה סוציאלית, (Yeshiva University)  מ.ר. 19809 בפנקס העובדים הסוציאליים. תואר שני בהתנהגות ארגונית...

פניה אל ירון זיו

ירון זיו השיב ל 29% מהפניות (על פי משוב מ-3 פונים לפחות)

אודות ירון זיו

שמי ד"ר ירון זיו והנני משמש כמנהל את "מעוף"-המרכז הישראלי לגשטאלט בשילוב אומנויות.

  במשך כ-12 שנה נהלתי את התכנית להכשרת מנחי קבוצות במכללת "בית-ברל" וכיום אני מנהל את התכנית להכשרת מנחי קבוצות בשילוב אומניות מטעם מכללת הרצליה בשיתוף עם מרכז "מעוף" המרכז הישראלי לגשטאלט ושילוב אומניות.

 בשנת 2001 הוצאתי ספר יחד עם ד"ר יעל בהרב  הנקרא "מסע קבוצתי" המדריך למנחי קבוצות,הוצאת גל,2001

מזה כ-25 שנה אני עוסק בהדרכה ובהעברת השתלמויות בתחום מערכת החינוך, בייחוד בנושאים העוסקים באלימות פיסית ומילולית, משמעת בכתה ,ניווט כתה יעיל ובמשך 10 השנים האחרונות אני עסוק בפיתוח מודלים יישוביים בנושא: טיפוח הסמכות החינוכית. מודל הנקרא קהילה מטפחת סמכות מתוך אחריות. המורה כמנהיג בקהילתו , ההורה כמנהל מדיניות חינוכית כל אלו מתחומי העניין של מחקרי וכתיבתי.

שני נושאים נוספים בהם אני עוסק באופן אינטנסיבי הינם הפסיכולוגיה של החלום בכלל וע"פ גישת הגשטאלט בפרט והפסיכולוגיה של השינוי- מהו שינוי יזום? מהו שינוי כפוי? וכיצד ארגונים ופרטים מתמודדים עם שינוי. 

  כתובת אתר האינטרנט: www.maofcenter.co.il

אפשר להגיע אלי דרך הטלפונים הבאים: 09-9588818 ו- 0524888840

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ירון זיו, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ירון זיו ובאחריותו/ה.