פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
מיכל דינור וצלר
מיכל דינור וצלר

מיכל דינור וצלר

מוסמכת (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות מאומתת
מספר ת.ז: 00000-6053

אודות

מטפלת באמנויות- ביבליותרפיה M.A. מתמחה בפסיכותרפיה בגישה קוגניטיבית התנהגותית (CBT) טיפול רגשי בילדים, מתבגרים, מבוגרים והדרכות הורים. מטפלת בהפרעות מצבי רוח, דיכאון, חרדה, הפרעות התנהגות, הפרעות קשב וריכוז, קשיים חברתיים...

פניה אל מיכל דינור וצלר

מטפלת באמנויות- ביבליותרפיה M.A. מתמחה בפסיכותרפיה בגישה קוגניטיבית התנהגותית (CBT)

טיפול רגשי בילדים, מתבגרים, מבוגרים והדרכות הורים. מטפלת בהפרעות מצבי רוח, דיכאון, חרדה, הפרעות התנהגות, הפרעות קשב וריכוז, קשיים חברתיים וקשיים רגשיים שונים, משברי חיים, אובדן, גירושים, טראומה. עובדת בקליניקה פרטית בכפר סבא ובמערכות חינוך. 

מאמינה בחיבור הייחודי לכל מטופל, ילד מתבגר או מבוגר, בקשר אישי המבוסס על אמון ויוצר פתיחות,   ובכלים ובשפה שמתאימה לו או לה, על מנת לחבור לכוחות שיכולים להביא לשינוי משמעותי ולאיכות חיים טובה יותר. מאמינה בטיפול מערכתי, שכולל שיתוף מעמיק של הורים (גם למבוגרים צעירים במידת הצורך) ומערכות חינוך ובריאות, כך שהמטופל יקבל את המעטפת הרגשית והתמיכה הנכונה עבורו. מודה על כל הזדמנות לנסות לקחת חלק ולגעת בעולמו הנפשי של כל אחת ואחד.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של מיכל דינור וצלר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי מיכל דינור וצלר ובאחריותו/ה.