פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
דור גושן
דור גושן

דור גושן

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-135641

אודות

שמי דור גושן, פסיכולוג בהתמחות קלינית (מ.ר. 27-135641), מטפל במבוגרים ומתבגרים. אני מאמין שהבסיס לטיפול מועיל טמון ביכולתו להוות מקום שבו נוצר קשר בינאישי פתוח ואנושי, המאפשר מגע מיטיב עם מצוקות, לבטים וחוויות אישיות. את...

פניה אל דור גושן

שמי דור גושן, פסיכולוג בהתמחות קלינית (מ.ר. 27-135641), מטפל במבוגרים ומתבגרים.

אני מאמין שהבסיס לטיפול מועיל טמון ביכולתו להוות מקום שבו נוצר קשר בינאישי פתוח ואנושי, המאפשר מגע מיטיב עם מצוקות, לבטים וחוויות אישיות.

את הכשרתי הקלינית רכשתי בטיפול במבוגרים צעירים ומתבגרים המתמודדים עם מגוון רחב של קשיים כגון: הפרעות חרדה ודיכאון, הפרעות קשב, הפרעות אכילה, התמודדות עם אירועי חיים טראומטיים, קשיים ביצירת קשרים בינאישיים וזוגיים, חרדה חברתית וכן בשאלות הנוגעות לזהות מינית ומגדרית ומימוש עצמי.

בהתאם לצרכים ולמטרות הייחודיות של הפונה, אני מטפל בגישה פסיכו-דינמית, קוגניטיבית התנהגותית (CBT) ואינטגרטיבית,  בטיפולים ארוכי-טווח או ממוקדים וקצרי-מועד.

מטפל בקליניקה פרטית בת"א, הנמצאת באזור כיכר דיזינגוף.

ליצירת קשר: נייד- 054-5296503, דוא"ל- dor.joba@gmail.com

 

נסיון מקצועי:

טיפול פסיכולוגי במסגרת המערך לפסיכיאטריה של הילד והמתבגר בביה"ח שיבא בתל-השומר

טיפול פסיכולוגי במסגרת שירותי הייעוץ לסטודנט בטכניון

טיפול פסיכולוגי במסגרת המרפאה הפסיכיאטרית לילדים ונוער בביה"ח רמב"ם

 

השכלה:

דוקטורט בפסיכולוגיה קלינית, אונ' חיפה. נושא המחקר: בדיקת הקשר בין היכולות הרגשיות (מנטליזציה) של נערות, אבות ואימהות ובין קיומה של אנורקסיה-נרבוזה וחומרתה.

M.A בפסיכולוגיה קלינית, החוג לפסיכולוגיה, אונ' חיפה. 

B.A בחוג לפסיכולוגיה ובחוג לסוציולוגיה-אנתרופולוגיה באונ' העברית.  

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של דור גושן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי דור גושן ובאחריותו/ה.