לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
נעה צ'כובר בריל

נעה צ'כובר בריל

נעה צ'כובר בריל

פסיכולוגית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-115371

אודות נעה צ'כובר בריל בקצרה:

פסיכולוגית חינוכית מומחית, בוגרת התכנית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית של אונ׳ חיפה. מטפלת בילדים, מתבגרים והורים. עוסקת בטיפול פרטני וקבוצתי. בעלת נסיון בטיפול באתגרי גיל ההתבגרות, חרדה, משברי חיים, קשיי...

פניה אל נעה צ'כובר בריל

אודות נעה צ'כובר בריל

פסיכולוגית חינוכית מומחית, בוגרת התכנית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית של אונ׳ חיפה.

מטפלת בילדים, מתבגרים והורים. עוסקת בטיפול פרטני וקבוצתי. בעלת נסיון בטיפול באתגרי גיל ההתבגרות, חרדה, משברי חיים, קשיי הסתגלות, קשיים במיומנויות חברתיות, קשיי התנהגות וקשיים בהורות.

מעל עשור אני זוכה להיפגש עם ילדים, מתבגרים והורים. אני מאמינה בטיפול באווירה מכילה ומקבלת, וביצירת שפה ועבודה משותפת כמפתח לתנועה ולשינוי - לעבר שיקום הרווחה הנפשית ותחושת הקומפטנטיות, עיבוד חוויות והבנת הדינמיקות והיחסים. כל אדם שמגיע הינו ייחודי ואני מאמינה בהתאמת המעטפת הטיפולית באופן אישי לכל מטופל.

פניה לטיפול היא לא תמיד פשוטה, היא מצריכה מוכנות להיעזר באחר ומודעות לקושי. אני מזמינה אתכם לפנות אלי לליווי במסע ומאמינה שביחד נוכל למצוא את הדרך להתמודד עם האתגרים והכאב ולשנות דפוסים ביחסים.

 

- דוברת גם הולנדית ברמת שפת אם -

מקבלת מטופלים בקליניקה פרטית בקריות. 

דרכי התקשרות: טל׳ 054-4215447 / מייל chezoo@gmail.com. במידה ואין מענה טלפוני, ניתן לשלוח הודעה ואתקשר בחזרה.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של נעה צ'כובר בריל, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי נעה צ'כובר בריל ובאחריותו/ה.