פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×איור מאת רות נצר
רות נצר ©
זכור אותי
יופיה אהרון
יופיה אהרון

יופיה אהרון

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-123397

אודות

פסיכולוגית חינוכית מומחית. מקבלת בקליניקה בחולון. בעלת ניסיון של כ 9 שנים בטיפול והדרכה לילדים והורים, כמו כן צוותי חינוך. מנחת סדנאות להורים וילדים, לצוותי חינוך. במהלך עבודתי טיפלתי בקשת רחבה של סוגיות מהגיל הרך...

פניה אל יופיה אהרון

הפרטים המובאים בכרטיס האישי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית, מנוסחים ע"י המשתמשים ובאחריותם

פסיכולוגית חינוכית מומחית. מקבלת בקליניקה בחולון. בעלת ניסיון של כ 9 שנים בטיפול והדרכה לילדים והורים, כמו כן צוותי חינוך. מנחת סדנאות להורים וילדים, לצוותי חינוך. במהלך עבודתי טיפלתי בקשת רחבה של סוגיות מהגיל הרך ועד הבגרות כולל. 

בין התחומים שאני מלווה: קשיי גמילה (הרטבה/ הצטאות) והפרעות התפתחותיות, יחסי הורים וילדים, קשיי התנהגות וויסות רגשי, חרדה, הפרעות קשב וריכוז, קשיים בהתארגנות, קשיים במיומנויות חברתיות, התמודדות עם משברי חיים כגון גירושין ועוד. 

בעבודתי במערכות החינוכיות ובחדר הטיפולים אני משלבת כלים מתחום המיינדפולנס, אשר מסייעים בנוכחות מלאה ברגע הזה ללא שיפוטיות ומפתחים בין היתר את מיומנויות הקשב והריכוז, ויסות רגשי, חוסן נפשי, כמו כן מסייעים בהפחתת חרדה ומחשבות שליליות. 

גישתי הטיפולית היא הוליסטית. במידת הצורך ובהתאם לעמדת המטופל משלבת גם כלים מתחום הגוף- נפש, כגון פרחי באך ועוד. מתוך הבנה כי ניתן לרתום את חכמת הגוף, כאפיק תומך ומסייע לשינוי ולריפוי.