פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
אורה גבאי
אורה גבאי

אורה גבאי

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-132177

אודות

פנייה לטיפול היא צעד אמיץ ולא פשוט. החיים מזמנים לנו כל מיני דברים, ביניהם גם דברים שנראים לנו כמעט בלתי אפשריים וגם דברים שתוקעים ומעכבים אותנו. אני מאמינה ביכולתו של טיפול להקל ולקדם על ידי יצירת מרחב משותף, בו...

פניה אל אורה גבאי

פנייה לטיפול היא צעד אמיץ ולא פשוט. החיים מזמנים לנו כל מיני דברים, ביניהם גם דברים שנראים לנו כמעט בלתי אפשריים וגם דברים שתוקעים ומעכבים אותנו. אני מאמינה ביכולתו של טיפול להקל ולקדם על ידי יצירת מרחב משותף, בו נוכל להתבונן יחד על הדברים. נכיר יחד את מה שמרכיב את המסע הייחודי שלכם ונחפש את הדרך המתאימה לכם שתוכל ליצור תנועה לכל כיוון בו תבחרו. טיפול יכול לעזור במגוון של מצבים, הן בהתערבות וליווי במשבר נוכחי והן בתהליך ארוך ומעמיק יותר.

כמו שאומרים, "צריך שניים לטנגו" וגם קשר טיפולי מורכב משניים. לכן, אני מזמינה אתכם לפגישה ראשונית על מנת להכיר פנים אל מול פנים ולבחון את מידת ההתאמה והחיבור. בפגישה זו נשוחח גם על סיבת הפנייה ונוכל להחליט האם ולאיזה סוג של מסע נצא.

אני מטפלת במבוגרים ובמתבגרים בקליניקה במיקום נוח ונגיש בחיפה. מוזמנים להתקשר ולקבוע פגישה.

 

בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה בהצטיינות מטעם אוניברסיטת חיפה, תואר שני בפסיכולוגיה קלינית בהצטיינות מטעם המרכז האקדמי רופין.

מטפלת באוריינטציה דינאמית. בעבר טיפלתי במשך כשנתיים במגוון מטופלים במרפאת משרד הבטחון בבית החולים רמב"ם בחיפה. כמו כן, טיפלתי במשך כשנתיים וחצי במרפאת המבוגרים במרכז לבריאות הנפש "מעלה הכרמל". כיום עובדת במחלקת מבוגרים לאשפוזים ראשונים במרכז לבריאות הנפש "מעלה הכרמל" ומטפלת גם במסגרת התוכנית לטיפול פסיכואנליטי בהפרעות קשות.

בעלת נסיון של כ-7 שנים בעבודת בלתי פורמאלית עם בני נוער, במסגרת עמותת "עלם" לצעירים ונוער במצבי סיכון. כיום פעילה במערך הייעוץ בעמותת "דלת פתוחה", העוסקת בחינוך למיניות בריאה.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אורה גבאי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אורה גבאי ובאחריותו/ה.