פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
אורטל ששון חדד
אורטל ששון חדד

אורטל ששון חדד

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-8234

אודות

פסיכולוגית חינוכית מומחית-מדריכה מטפלת דיאדית התמחות בטיפול והדרכה בחירום ובלחץ טיפול פרטני ודיאדי בילדים ובנוער והדרכות הורים סוגיות התפתחותיות בגיל הרך, גיל ההתבגרות מיומנויות חברתיות הפרעות קשב וויסות הפרעות...

בתקופה זו אני זמינה למתן עזרה ראשונה נפשית בהתנדבות לשוהים בבידוד. זהו יעוץ תמיכתי טלפוני בלבד ואינו מהווה תחליף לטיפול.
ניתן להתקשר אלי ל 052-8812939 בימים:
שני, בין 20:00 ל 22:00

פניה אל אורטל ששון חדד

פסיכולוגית חינוכית מומחית-מדריכה
מטפלת דיאדית
התמחות בטיפול והדרכה בחירום ובלחץ

טיפול פרטני ודיאדי בילדים ובנוער והדרכות הורים
סוגיות התפתחותיות בגיל הרך, גיל ההתבגרות
מיומנויות חברתיות
הפרעות קשב וויסות
הפרעות התנהגות
טיפול בחרדה ובהתמודדות עם משברים וחירום

הדרכות וסדנאות מקצועיות למטפלים ולצוותים.

 

אורטל ששון חדד פסיכולוגית חינוכית מומחית מדריכה
אני פסיכולוגית למעלה מ-15 שנה  עובדת בין השאר בחיזוק החוסן האישי המשפחתי והקהילתי עם אמונה ענקית במשאבים הטבעיים העצומים שיש בכל אדם. החיים מזמנים לנו משברים קטנים וגדולים בחיי היום יום. לעיתים  משברים אלו מעוררים בנו חרדה ומשתקים אותנו ושמים זרקור על הפחדים ועל המקומות בהם אנחנו חשים חסרי אונים. אך הרבה פעמים משברים אלו מדליקים אלומת אור  על העוצמות והיכולות שלנו וממשברים אלו אנחנו מתרחבים וגדלים ומתחסנים נפשית.
בעבודתי אני מתמקדת בהרחבת אלומת האור על אזורי הכוחות היכולות והמשאבים החיצוניים והפנימיים של פרט משפחה וקהילה דרך כלים טיפוליים דינמיים קוגנטיביים וגופניים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אורטל ששון חדד, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אורטל ששון חדד ובאחריותו/ה.