לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
שפרה ביטרמן

שפרה ביטרמן

שפרה ביטרמן

עובדת סוציאלית פסיכותרפיסטית

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 15954

אודות שפרה ביטרמן בקצרה:

עובדת סוציאלית בעלת תואר BA , בוגרת תוכנית הכשרת מנחי קבוצות באוניברסיטת חיפה, בוגרת ביה"ס לפסיכותרפיה של מכללת צפת, בוגרת התכנית לטיפול זוגי ומשפחתי של אוניברסיטה בר אילן.  בעלת וותק של שנים רבות בטיפול באנשים...

פניה אל שפרה ביטרמן

אודות שפרה ביטרמן

עובדת סוציאלית בעלת תואר BA , בוגרת תוכנית הכשרת מנחי קבוצות באוניברסיטת חיפה, בוגרת ביה"ס לפסיכותרפיה של מכללת צפת, בוגרת התכנית לטיפול זוגי ומשפחתי של אוניברסיטה בר אילן. 

בעלת וותק של שנים רבות בטיפול באנשים עם מגוון בעיות.                                                                                                                                             את תחילת דרכי המקצועית עשיתי כמטפלת בקהילה טיפולית למכורים לסמים ואלכוהול, בהמשך  ככקצינת מבחן למבוגרים, ריכזתי את תחום ההתמכרויות במחוז הצפון. טיפלתי באוכלוסיה הנמצאת במצבי מעבר קיצוניים בחיים. עסקתי בגיוס אוכלוסיה בעלת דפוסי הרס ופגיעה הן בעצמם והן בחברה, לתהליך של טיפול ושינוי . בהמשך כמתמחה בפסיכותרפיה במחלקה הפסיכיאטרית באישפוז יום בבית החולים זיו בצפת טיפלתי באנשים מגוונים עם בעיות מגוונות בגישה הפסיכו דינמית.

לאחר שנים רבות של עבודה כמטפלת פרטנית וקבוצתית, במסגרות שונות ומפגש עם מטופלים שונים ומגוונים ,בתחומים שונים של בעיות בתחום האישי הבין אישי והזוגי,  למדתי שכל אדם נושא בתוכו עולם ומלואו ואין טיפול אחד דומה למשנהו. בעיניי התהליך הטיפולי דומה ליציאה למסע אלא שהפעם המסע הוא פנימי ואינו חיצוני. מסע זה מתחיל בתהליך של יצירת קשר ומרחב של אמון ובטחון. יצירה זו משותפת למטפל ולמטופל. אמונתי היא שכאשר נוצר המרחב הבטוח, נפתחת ההזדמנות להתהליך של ריפוי, שינוי.וצמיחה אישית. ממקום זה אני מזמינה אותך /אותכם לייצור קשר להתייעצות טלפונית חינם ולקביעת מפגש אישי.

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שפרה ביטרמן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שפרה ביטרמן ובאחריותו/ה.