לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
נילי חן בורוכוב

נילי חן בורוכוב

נילי חן בורוכוב

פסיכולוגית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-143462

נעים מאוד, אני פסיכולוגית שיקומית מומחית, עוסקת בטיפול על רקע התמודדות נקודתית או מתמשכת עם מצבים רפואיים, שיקומיים, ומשברי חיים שונים ומגוונים, כמו גם תהליכי העצמה והתפתחות אישית. רקע מקצועי: במסגרת הכשרתי... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל נילי חן בורוכוב

אודות נילי חן בורוכוב

נעים מאוד,

אני פסיכולוגית שיקומית מומחית, עוסקת בטיפול על רקע התמודדות נקודתית או מתמשכת עם מצבים רפואיים, שיקומיים, ומשברי חיים שונים ומגוונים, כמו גם תהליכי העצמה והתפתחות אישית.

רקע מקצועי:

קצת אודות הגישה הטיפולית שלי:

בגדול, אני מאמינה בטיפול בגובה העיניים, כזה שמתבסס על חוויית שותפות ויצירת קשר מיטיב. טיפול כמרחב מעורר ומנגיש, המאפשר תהליך אקטיבי של חקירה משותפת, הנערכת ע"י המטופל והמטפל גם יחד. זאת במטרה כי המטופל ירכוש הבנה ברורה יותר של עצמו ומניעיו, ויוכל לייצר תחושה גוברת של איכות חיים, בחירה, דיוק וחיבור לעצמו ולפעולותיו בעולם, תוך מתן כלים יעילים ומקדמים עבורו.

בעיניי, כל סיטואציה הנקרית בחיינו - מאתגרת ככל שתהא - מזמנת מרחב לבחינה של תחושותינו, רצונותינו ומטרותינו, ובחירה מבין אפשרויות שונות להתמודדות. אני מאמינה בכוחם של תהליכי גדילה והעצמה ובכוחותיהם של מטופלים רבים לפגוש זאת בעצמם.

מטפלת במבוגרים, בזוגות ובבני נוער בצומת סביון (בקעת אונו), עם אפשרות גם לטיפולי אונליין.

מוזמנים ליצור קשר ולהתייעץ - נילי, 0585242535

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של נילי חן בורוכוב, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי נילי חן בורוכוב ובאחריותו/ה.