פסיכולוגיה עברית

× Anna La Mouton
 Anna La Mouton ©
זכור אותי

גיורא הנדלר

הפרטים המובאים בכרטיס האישי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית, מנוסחים ע"י המשתמשים ובאחריותם

שמי גיורא הנדלר. אני עובד סוציאלי ומטפל בפסיכותרפיה במבוגרים, מתבגרים וילדים. אני בעל ניסיון של יותר מעשור בתחום בריאות הנפש, הכולל עבודה בשלל מסגרות, בהן מרכזי שיקום לנפגעי נפש, הוסטלים ומרפאות, הנחיית קבוצות, ליווי והדרכת הורים וכמובן גם טיפולים פרטניים. ניסיוני המקצועי כולל טיפול במגוון רחב של אוכלוסיות ומצבי חיים שונים, בהם דיכאון, בעיות בזוגיות ובמשפחה, התמודדות עם משברי חיים ומצוקות נפשיות נוספות.

אני מציע טיפולי פסיכותרפיה בגישה פסיכודינאמית, המותאמים לטווח רחב של גילאים, החל מילדים ועד למבוגרים. אנשים פונים לטיפול מסיבות שונות, אך לכולם שאיפה משותפת לשינוי, הטבה באיכות החיים ויכולת התמודדות טובה יותר עם קשיים. על אף שההחלטה להתחיל בטיפול אינה תמיד פשוטה, מדובר בצעד חשוב, המאפשר להכיר בכך שקיימת בעיה וכי ניתן להתמודד עמה.

לראייתי, הבחירה בטיפול היא בחירה בהתפתחות אישית. הטיפול מאפשר לאנשים רבים לחוש חופשיים, מועצמים ומחוברים יותר לעצמם.

ישנם אנשים רבים אשר מתלבטים האם לפנות לטיפול. יש מי שחושב שהצורך בסיוע נפשי מעיד על חולשה, יש כאלו החוששים שהטיפול עלול להיות קשה עבורם ויש אנשים המטילים ספק ביכולת הטיפול לסייע בהתמודדות עם הקושי. החששות מן הטיפול הם טבעיים, אולם חשוב שלא לאפשר להם לשתק אותנו. עצם התעניינות בטיפול מעידה כי יש בך כוחות פנימיים ורצון אמיתי להביא לשינוי. אם יש לך התלבטויות, שאלות או ספקות, אני מזמין אותך ליצור עמי קשר. אשמח לתת לך מידע נוסף על הליך הטיפול, העקרונות העומדים מאחוריו והגישה המקצועית בה אני מאמין.

  • עובד סוציאלי MSW
  • מס' רישום בפנקס העו"סים 31213
  • ליצירת קשר:
  • טל':054-444-6995
  • giorahendler@gmail.com
       •