פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
אורית רובין בן חיים

אורית רובין בן חיים

אורית רובין בן חיים

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-117154

אודות אורית רובין בן חיים בקצרה:

שמי אורית ואני פסיכולוגית לילדים בגיל הרך.  במהלך שנות עבודתי בגני ילדים, בשירות פסיכולוגי חינוכי ובמכון להתפתחות הילד צברתי ניסיון עשיר ומגוון בעבודה התפתחותית וחינוכית עם ילדים והורים.   עבדתי בשירות...

פניה אל אורית רובין בן חיים

דוברת עברית.

אודות אורית רובין בן חיים

שמי אורית ואני פסיכולוגית לילדים בגיל הרך. 

במהלך שנות עבודתי בגני ילדים, בשירות פסיכולוגי חינוכי ובמכון להתפתחות הילד צברתי ניסיון עשיר ומגוון בעבודה התפתחותית וחינוכית עם ילדים והורים.  

עבדתי בשירות הפסיכולוגי החינוכי התפתחותי של עיריית הרצליה, שם ליוויתי צוותים חינוכיים במעונות יום, בגני ילדים מהחינוך הרגיל ומהחינוך המיוחד.

בשנים האחרונות אני פסיכולוגית בצוות המכון להתפתחות הילד בבית חולים מאיר, שם אני מאבחנת ומטפלת בילדים עם קשיים התפתחותיים שונים ומגוונים מאוד.

 

בסוף שנת 2013 הקמתי קבוצת פייסבוק בשם "אמא'לה שאלות - תשובות לאמהות עם מלא שאלות" שמעניקה מענה מקצועי לשאלות בכל תחומי ההורות. גייסתי צוות מקצועי של למעלה מעשרים יועצות שיחד איתי המעניקות בהתנדבות מענה ללמעלה מעשרת אלפים אמהות על עשרות שאלות הנשאלות בקבוצה מדי יום. 

 

למידע נוסף ויצירת קשר: www.oritherapy.com

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אורית רובין בן חיים, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אורית רובין בן חיים ובאחריותו/ה.